Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani szeretnék. Megbeszél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani szeretnék. Megbeszéljem a barátnőjével?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy esetleg tudna segíteni, hogy a legkíméletesebben menjen a szakítás. A bnőm nagyon szeret engem, de nem illünk össze. Ő is mindig mást akar, meg én is. Nem apróságokról van szó, hanem az élet nagy dolgairól. A gond az, hogy nem haragszunk egymásra. Már a bnője is mondta neki állítólag, hogy ha meg tudja lépni a szakítást, büszke lesz rá vagymi...

2012. dec. 28. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy puhap öcs, a barátnőddel beszéld meg.


25L

2012. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vele beszeld meg ne a baratnojevel!
2012. dec. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem..

Beszélj a barátnőddel ennyi.Engem is dobtak több év után,nehéz lesz,de túl fogja élni.

De ha nekem előb tudta volna a barátnőm,vagyis ha az exem előbb a barátnőmmel beszélt volna erről,az nem tetszett volna.

Ha azt akarod,hogy vége legyen akkor vele közöld először.

Az miért gond,hogy nm haragszotok egymásra?

Mi sem haragudtunk,csak egyszerűen már nem működött.

2012. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már régóta téma a szakítás, mert nem működik, de tényleg jó lenne már. Csak kíméletesen.
2012. dec. 28. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyi,ezt úgysem lehet úgy mondani,hogy ne fájjon(nekem is fájt,pedig én is úgy voltam vele,hogy jobb ha vége),főleg ha szeret a lány.

De ha nem megy,akkor nem megy.:/

2012. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!