Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szakítani szeretnék. Megbeszéljem a barátnőjével?

Arra gondoltam, hogy esetleg tudna segíteni, hogy a legkíméletesebben menjen a szakítás. A bnőm nagyon szeret engem, de nem illünk össze. Ő is mindig mást akar, meg én is. Nem apróságokról van szó, hanem az élet nagy dolgairól. A gond az, hogy nem haragszunk egymásra. Már a bnője is mondta neki állítólag, hogy ha meg tudja lépni a szakítást, büszke lesz rá vagymi...

Keress kérdéseket hasonló témában: szakítás

2012. dec. 28. 21:25  Privát üzenet  

A válaszok

Ne légy puhap öcs, a barátnőddel beszéld meg.

25L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2012. dec. 28. 21:28 Privát üzenet
vele beszeld meg ne a baratnojevel!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2012. dec. 28. 21:29 Privát üzenet

Nem..

Beszélj a barátnőddel ennyi.Engem is dobtak több év után,nehéz lesz,de túl fogja élni.

De ha nekem előb tudta volna a barátnőm,vagyis ha az exem előbb a barátnőmmel beszélt volna erről,az nem tetszett volna.

Ha azt akarod,hogy vége legyen akkor vele közöld először.

Az miért gond,hogy nm haragszotok egymásra?

Mi sem haragudtunk,csak egyszerűen már nem működött.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2012. dec. 28. 21:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már régóta téma a szakítás, mert nem működik, de tényleg jó lenne már. Csak kíméletesen.

# 4/5Időpont 2012. dec. 28. 21:34 Privát üzenet

Figyi,ezt úgysem lehet úgy mondani,hogy ne fájjon(nekem is fájt,pedig én is úgy voltam vele,hogy jobb ha vége),főleg ha szeret a lány.

De ha nem megy,akkor nem megy.:/

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2012. dec. 28. 21:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Más is megfigyelte már, hogyha túlságosan jó egy kapcsolat, a srác nagyon rendes a barátnőjével, akkor a lány gyakran megcsalja?
Megengednétek-e a barátnőtöknek, hogy néha néha együtt legyen a barátnőjével?
Mit jelent, ha egy lány azt mondja, hogy inkább a barátnőjével megy most haza?
Lelkiismeret furdalás. Nem akarom, hogy miattam szakítson a barátnőjével. Mit tegyek?
Volt barátnőjével találkozgat? Mit tennétek?
Hogy dolgozzam fel, hogy tesóm szakított a barátnőjével? Hogy tudom helyre tenni kapcsolatukat?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!