Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Segítség!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párom karácsony előtt 2 nappal szakított velem mert már nem tudta a szemembe hazudni hogy szerelmes belém. Előtte egy hónapig beszélgetett egy csajjal, aki szépen eltekerte a nyakát, és a barátom beleszeretett. Most szilveszterkor szerintem összefognak jönni...Nekem most nincs senkim elhagyatva,becsapva érzem magamat.

Kiderült hogy a volt barátom most nem biztos a döntésében meg az érzelmeiben...Én másfél év alatt tényleg nagyon kiismertem őt,sokat lelkiztünk beszélgettünk. A kapcsolatunk alatt mindig ő volt az aki mondta hogy van még esély meg tudjuk javítani stb... most meg egy hónap alatt annyira megváltozott hogy alig hiszek a szememnek...szerintem ez csak egy nagy botlása és én még képes vagyok helyrerázni.

Szerintetek mit tegyek ha esetleg úgy dönt hogy képes velem folytatni a dolgokat?Visszafogadjam vagy ne?

Ti tapasztaltatok már ekkora változást egy emberen akit tényleg ismertek, és ilyen rövid idő alatt? Én nem tudom elhinni...Segítsetek kérlek!



2012. dec. 28. 23:30
 1/10 Missi_Key ***** válasza:

hello, hát ezek szerint mégse ismerted ki olyan jól...

az emberek igazából nem nagyon szoktak megváltozni.amiben más az a valami ott volt eddig is csak te nem tudtad kihozni.


az hogy visszafogadd-e, te már megválaszoltad. amilyen stílusban a kérdést feltetted, csak olvasd vissza, úgyse hallgatnál senkire ha azt mondanánk hogy ne...

2012. dec. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben hallgass a szívedre.
2012. dec. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatból mondom: ne fogadd vissza! Aki egyszer megtette, az megteszi máskor is.

Lehet, hogy ez a csaj most mégsem jött össze neki, ezért menne vissza hozzád. Ha van egy kis eszed, elhajtod. 25N

2012. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tanuld meg 1 pasis sose lehet kiismerni :P

Amugy hany evesek vagytok?

2012. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben én visszafogadtam egyszer a barátom, és jól sült el a dolog: megbánta, hogy másnál próbálkozott, és onnantól csak velem akart lenni.

De ez nem garancia arra, hogy nálatok is beválik, neked kell eldönteni a dolgot.

2012. dec. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
még csak 15 évesek vagyunk.
2012. dec. 29. 00:14
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem probald ujra vele de semmikeppen se szaladj utanna... hagyd,hogy o menjen...

veszitenivalod nincs, nem hazasok vagytok akarmikor ott hagyhatod.

2012. dec. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha esetleg vissza akar menni, át kell értékelned a dolgokat.

Saját tapasztalatból mondom, volt lehetőségem visszafogadni valakit, de nem tettem, azóta is bánom.

Persze ezt a döntést neked kell meghoznod, de ha vissza akar menni, beszélj vele, talán megéri adni neki még egy esélyt, főleg ha tudod, hogy sokat tett kettőtökért.

Ne gondolkozz sokat, mert végül végleg elveszítheted, és hidd el utána még nehezebb lesz.

Az előttem szólóval egyetértve ne fuss utána, de ha még egy kicsit is szereted, gondolkozz el a dolgokon.

Mindenki hibázhat.

2013. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
miért megérdemelné hogy visszafogadd?
2013. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Hozzátenném még, hogy az emberek nem nagyon szoktak változni csak úgy, ok nélkül, egyik napról a másikra (kivéve, ha valami tragédia vagy hasonló éri őket).

A te esetedben arról van szó, hogy nem ismerted ki rendesen a párod, amiről persze nem tehetsz. Élhetsz 25-50 évet is egy emberrel, akkor sem tudod 100%-osan kiismerni.

Véleményem szerint egy tinédzser szerelmi kapcsolatai úgynevezett felkészítők a majdani nagy Ő-vel való kapcsolatra. Szükséged volt neked is azt az érzést megtapasztalni, hogy valaki "egyik napról a másikra" hogy meg tud változni. És még számos hasonló negatív tapasztalatot fogsz szerezni, amelyek után már nem mindig a szívedre, hanem az eszedre fogsz hallgatni.

Én, annak ellenére, hogy azt mondtam, hallgass a szívedre, azt tanácsolom, hogy bármekkora fájdalom, hagyd ezt a fiút, jön majd a következő, aki talán jobban megbecsül téged. :)

2013. jan. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!