Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Fiuk, ha ugy erzitek az exetek akit nagyon megbantottatok fontos nektek es el tudjatok kepzelni vele az eleteteket akkor harcoltok erte akkor is ha o kidobott?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, harcolás, ex, kidobás, szakítás

2012. dec. 30. 13:32  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3

Ha egy kapcsolatnak vége akkor vége. Nincs harcolás, meg egyéb ostoba bemagyarázott mai szöveg. Nem, kész, vége. Ha mégis összejöttök akkor 2-3 hónapig talán boldogság lesz, aztán a régi problémák megint kezdenek előjönni, és újból tönkretesznek mindent.

Ergo hagyd a francba, éld az életed.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/21Időpont 2012. dec. 30. 13:34 Privát üzenet
1-.eske nem nőt kérdeztek, aki egy elvakult a féltékenységtől.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/21Időpont 2012. dec. 30. 13:38 Privát üzenet

Ad. 1 Nem vagyok nő.

Ad. 2 Ha egy kapcsolatnak vége lett, akkor annak oka volt.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/21Időpont 2012. dec. 30. 13:41 Privát üzenet

nem véletlenül bántottam meg és nem véletlenül dobott ki.

nem vagyok Don Quijote... nem harcolok a szélmalom ellen...

nem fogok olyan álmokért küzdeni, amelyeket egyszer már leromboltak...

nincs is miért küzdeni, így is én húztam a rövidebbet, az egész életem romokban hever és nagyon nehéz újraépítenem azt amit sikeresen tönkretett az exem...

miért is küzdenék? hogy újra kezdjük ugyanazt elölről, aminek tudjuk a végét?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/21Időpont 2012. dec. 30. 13:42 Privát üzenet

3-aska ne duma:DD

Akinek fontos a másik, és aki bármikor is hibázott és érzett, az még ha csak 1% esélye is van a rendezésre-az megpróbálja.

Ez az igazság.És ezt csinálja az az ember aki bármikor is érzett.

# 5/21Időpont 2012. dec. 30. 13:44 Privát üzenet

"akkor annak oka volt"

Főleg ha rá is segítettek, anyagi érdekek miatt-így gondoltad?:XDDDD

# 6/21Időpont 2012. dec. 30. 13:45 Privát üzenet

覆水难收 – A kiömlött vizet nem lehet újra összeszedni

A Shang kor végén volt egy kitűnő ember, úgy hívták Taigongwang. A Shang dinasztia utolsó urát, a kegyetlenségéről ismert Zhou királyt szolgálta tisztviselőként. Mivel azonban nem akart részt venni az istentelen kormányzásban, feladta az állását, és Shaanxiba költözött, egy félreeső helyre. Hogy megszerezze a Zhou nemzetség (nem ugyanaz a Zhou mint Zhou király) bizalmát, egész nap a folyóparton horgászást színlelt. Ám amíg így horgászott, otthon nehézre fordultak a dolgok, és lassan elszegényedett, emiatt pedig meggyűlölte őt a felesége, és el is akarta hagyni. Taigongwang többször kérlelte, hogy maradjon, hiszen egy napon még újra vagyonhoz juthat, ám ezt a nő nem hitte el, és elment. Taigongwangnak nem volt más választása, mint belenyugodni.

Nem sokkal ezután Taigongwang mégis elnyerte Zhouwen király bizalmát, egyesítették a környező hercegeket, és megdöntötték a kegyetlen Shang dinasztiát. Az új király hálából Qi hercegének nevezte ki az egykori szegény embert. Amikor a felesége megtudta, hogy újra előkelő és vagyonos ember lett, kérte, hogy bocsásson meg neki, és kezdjék újra a kapcsolatukat.

Taigongwang akkorra már átlátott a volt feleségén, éppen ezért nem akarta őt többet. Fogott egy kancsó vizet, és a porba öntötte, majd kérte Ma-t, hogy szedje fel. Ma azonnal letérdelt, de csak némi sarat sikerült felmarkolnia. Taigongwang hűvösen ezt mondta neki: „Te már egyszer elhagytál, nem térhetsz vissza. A kiömlött vizet sem lehet újra felszedni.”

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/21Időpont 2012. dec. 30. 13:46 Privát üzenet

7

Döbbenet mi mindent képes egy féltékenységtől fűtött nő előadni, hogy megakadályozzon egy rendezést.

Tudod ha még érzésből csinálnád azt megérteném, de hogy a piszkos anyagiak miatt-azért ez nem kicsit gusztustalan:DD

# 8/21Időpont 2012. dec. 30. 13:49 Privát üzenet
Ott a lényeg.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/21Időpont 2012. dec. 30. 13:49 Privát üzenet
Kedves 8, ez egy példázat volt. Nem tűnt fel, hogy nem hívnak se Csangnak se Csounak? Egyébként fiú vagyok. :)

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/21Időpont 2012. dec. 30. 13:52 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiúk FONTOS Miért szeretitek ha a lányok lenyelik?
Csajok! Fontos! Ti mit gondolnátok, ha a párotok egy ilyen képet osztana meg az egyik haverjának?
Olyan már fordult elő valakivel, hogy bevallotta egy lánynak az érzéseit, majd az finoman visszautasította, viszont nem akarta megszakítani a "fontos" barátságot, és később sikerült összejönni?
Menyire fontos neked a pasid vagy a baratnod? Es az agyban menyire szereted vele, vagy jo vele?
Nektem mennyire fontos, hogy mit szólnak a barátok, az utcán lévó emberek a barátnőtökre?
Hogyan tudnék kezdeményezni egy lánynál? Fontos részletek lent.

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!