Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Baj van. Kihez forduljak, hogy döntsön az életem 1 fontos részéről, ha magamhoz már nem tudok?

Tehát... van egy lány, akivel mar több mint 1 éve együtt vagyunk. Az elején szerelmes voltam belé, de most már csak szeretem és tisztelem. Kb. 2 hete sokat veszekszünk...

Most szakítottunk, de ez ilyen nem is tudom, nem kimondott szakítás volt, csak olyan célozgatás. A baj az, hogy nem olyan mint a filmekben... hiányzik a szikra, ami lángra lobbantja az egészet.

Olyan mint egy néha idegesítő kis húg. De nem tudom... nem tudom... Nem tudom eldönteni, hogy vele, vagy nélküle!

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, barátnő

2012. dec. 30. 21:05  Privát üzenet  

A válaszok
hát pedig ezt neked kell eldönteni...halgas a szívedre :)

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2012. dec. 30. 21:07 Privát üzenet

Szerintem tudod a választ.

A szikra mindig elmúlik néha a szeretet fontosabb, mint a szerelem, fontos, hogy tartozzatok valahová.

A fiatalok sajnos manapság olyanok, hogy rögtön borítanak mindent, ha már nem érzik azt a nagy fellángolást, úgy látszik nekik több idő kell, hogy rájöjjenek arra a tényre, hogy ami elkezdődik, az el is múlik.

Csak kettőtökön múlik, hogy szeretitek-e eléggé egymást, hogy tovább folytassátok, vagy szétváljatok és új szerelmet keressetek.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2012. dec. 30. 21:09 Privát üzenet
Írj nekem privátban.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2012. dec. 30. 21:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

miért írnék privátot ? ezt nem értem :/

# 4/4Időpont 2012. dec. 30. 21:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fiuk, ha ugy erzitek az exetek akit nagyon megbantottatok fontos nektek es el tudjatok kepzelni vele az eleteteket akkor harcoltok erte akkor is ha o kidobott?
Olyan már fordult elő valakivel, hogy bevallotta egy lánynak az érzéseit, majd az finoman visszautasította, viszont nem akarta megszakítani a "fontos" barátságot, és később sikerült összejönni?
Menyire fontos neked a pasid vagy a baratnod? Es az agyban menyire szereted vele, vagy jo vele?
Táppénzes kérdés. Nagyon fontos! Tanácsot várok abban, hogy hová forduljak?
Rappelni akarok. Nyíregyi srác vagyok. Stúdióban akarom tovább nyomni és lemez szerződést akarok. Melyik stúdióhoz forduljak? Fontos nagyon
Hova, kihez forduljak segítségért? Nagyon fontos!

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!