Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen volt az első szerelmetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IamME21 kérdése:

Milyen volt az első szerelmetek?

Figyelt kérdés
Elmondanátok, hogy hogy telt, mennyi ideig tartott, hány évesek voltatok, ő milyen volt és hasonlóak? Én nemrég újra találkoztam az enyémmel, és most ilyen hangulatban vagyok :))

2013. jan. 2. 14:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%

Titok,az ember ilyet nem ad ki-már ha jelentett a számára AZ ADOTT EGYÉN VALAMIT..


(44N)


-Miért is kérded, csak nem leakarod útánozni a srácot:DD

Ha elfogadsz egy javaslatot:nem teszed, mert ha kiderül a turpisságod, az nagyon kínos lesz számodra, és azt a nőt is elveszíted aki erre rájön..

2013. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Középsuliban ismertem meg. Részemről szerelem volt első látásra. 1 évig csak plátói volt a dolog. Nagyon jó pasinak számított a suliban, szóval nálam el sem volt képzelhető, hogy valaha rám néz úgy. Aztán amikor nem vártam leszólított. 3 évig voltunk együtt (15-től 18 éves korunkig). Én egész idő alatt fülig szerelmes voltam belé, és az egész kapcsolatunk olyan volt, mintha valami szerelmes amerikai tinifilmbe csöppentem volna. Végül a távolság miatt szakított velem anno.

Ha most összefutnánk, akkor biztosan feltépné a régi sebeket. Ezt pedig nem szeretném.

2013. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vicc, de a másodikhoz hasonló. :>
2013. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

3


Már itt is megjelentél?fúj..

2013. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Második, harmadik: köszi a választ :))

Első: nem igazán értem mi bajod. Nem akarok senit leutánozni, csak egy kicsit nosztalgiázni. Egyébként ez egy anonim oldal, nem kötelező válaszolni. Hidd el, semmi hátsó szándékom nem volt.

2013. jan. 2. 14:55
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Tökéletes :)


13 éves voltam, mikor összejöttünk, ő 17, két évet voltunk együtt. Olyan volt, amit a könyvek írnak, virágot hozott, ha találkoztunk, mindig meglepett valamivel, hercegnőként kezelt. Pont annyit várt tőlem, ami ennyi idősen normális.


Elég régen szakítottunk már, amit ő sosem volt hajlandó elfogadni, azóta is állítja, hogy engem szeret, nincsen nálam jobb. Maga a kapcsolat nagyon szép emlék, de nem akarok vele találkozni, mert tudom, hogy a szakítás rengeteg fájdalmat okozott, látni őt, úgy, hogy még mindig küzdeni akar értem, hogy továbbra sincsen túl rajtam... Valószínűleg én nem lennék túlzottan feldobva.

2013. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem máig tart:) immáron 2 éve szerelmes vagyok belé,de sajnos még nem járunk,azok az okai,hogy nem akar megbántani,mert túlságosan aranyos vagyok szerinte,és ha most összejönnénk akkor biztos vége lenne egyszer szerinte.16 évesek vagyunk,azt mondta hogy 1-2 évig még nem akar barátot,de biztos hogy megpróbálná velem akkor,mert úgy érezné,hogy "örökké" így maradhat minden.Kérdésem is lenne,de mivel itt van egy erről,ezért itt teszem fel.Lehetséges,hogy az első szerelmeddel legyél együtt örökre..?:) én nagyon szeretem,és abszolút eltudnám képzelni,de mindenhol azt mondják,hogy az 1.nek mindig vége van...remélem én/mi tényleg kivételek leszünk..:) 16F
2013. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez mennyire számít gyerekszerelemnek, de azért leírom. 12 éves voltam, a padtársam és a haverom volt. Beleszerettem, viszonzatlan volt. Be is vallottam neki, de elutasított. Mást szeretett. 2 évig voltam belé szerelmes. Később új suliba kerültem, így szép lassan kigyógyultam belőle. Mára már nem is értem, hogy hogyan lehettem belé szerelmes. A személyiségébe zúgtam bele először. Azóta sem éreztem semmi ehhez foghatót. 16/L
2013. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Olyan volt mint valami mesebeli romantikus film. Tudtam első randin már, hogy Ő lesz az igazi, aki meg fogja változtatni az életem. Olykor elöntöttek ilyen boldogsághullámok, még akkor is, ha csak beszéltünk, nem tudtam elképzelni az életet nélküle, mindig rá gondoltam. Kb. így telt az első szerelem.
2013. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hetes: írtam privit :D

Nyolcas: sajnálom, hogy így alakult :(( Több szerencsét a későbbiekben

Kilences: Igen, nekem is valami hasonló volt :D azóta persze szétmentünk, és már elmúlt, de jó rágondolni

2013. jan. 2. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!