Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek lehet még esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még esélyem? És mi lehet a baj? Miért nem mondja el, miért lett vége?

Figyelt kérdés
25 vagyok, lány. Két hónapja ismerem, azóta együtt vagyunk.3 hét után lefeküdtünk egymással. Hetente egyszer találkoztunk, idő hiány miatt. Nagyon jól éreztem magam vele. Úgy éreztem ő is velem. Most elmondta nem érzi azt amit én, és nem tudja mit akar. Nem akar átverni, nem akarja hogy rosszul érezzem magam a kapcsolatban. Nem mondja ki konkrétan, hogy vége van. Kérdeztem miért szakít velem, azt mondja nem tudja megmondani, mert még ő maga sem tudja. Csalódott az exében és senkiben nem tud megbízni. Én úgy gondolom két hónap alatt még nem is igazán ismertük meg egymást, miért nem ad nekem esélyt?

2013. jan. 4. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, bocsi h ezt mondom, de vagy a párszor meg akart fektetni esete (lévén elég keveset találkoztatok, és mégis lefeküdtetek már egymással), vagy még mindig az exéhez húz vissza!
2013. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
11:04-es... Az exéhez biztos hogy nem mert ő volt az akiben nagyot csalódott. Átverte, kihasználta. Azt mondta szerinte ő még lehet ezért nem tudd megbízni senkiben és ezért nem tud kialakulni benne az az érzés ami bennem már megvan. Azt nem hiszem, hogy csak megfektetni akart, ahogyan te fogalmaztál, mert nem volt mindig szex amikor találkoztunk. A heti egyszeri találkozást csak megközelítőleg írtam, volt amikor sűrűbben találkoztunk. És elmentünk együtt máshová is, sétálni, beültünk valahová, beszélgettünk.
2013. jan. 4. 11:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne add fel, bár általában nem a női félnek kell teperni egy kapcsolatban, de ha fontos neked, akkor ne hagyd csak úgy elmenni!!! Küzdj érte, h lássa, te más vagy, és ő fontos a számodra!
2013. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretném feladni, mert nekem Ő tényleg fontos! Már elmondtam neki, hogy időt is adok mert azt kérte, ne találkozzunk néhány napig. Csak attól félek, hogy hiába reménykedek...
2013. jan. 4. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az benne van, h végül hiába volt minden, de attól még nem szabad feladni! ;)
2013. jan. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, szerintem a pasi túl bizonytalan nem tudja igazán mit is akar, az exe okozta csalódást még nem heverte ki ezért csak bontogatja a szárnyait szeretne benned bízni de még nem tud vagy nem mer. Esetleg ő is olyan tipus, hogy ha nincs meg a kellő plusz, szerelem akár az első pár randin akkor odébbáll nálam is ez történt. Nem is adott időt kettőnknek szerintem szimplán megijedt, ő is csalódott már de ha ettől való félelmében kidobni valakit nem túl értelmes dolog ha ilyen nyuszi akkor ne kezdjen kapcsolatot. Ezt most az én udvarlómra mondom, de könnyen lehet hogy a Tiéd is ilyen most.

Esetleg van neki valaki más is és köztetek őrlődik nem tudja kinek is adjon esélyt.

2013. jan. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, hogy ebben az esetben mit tegyél. Szerintem hagyni kellene most egy kis időt neki, én visszavonulnék persze lehet, hogy sosem keres de ez igy nem kapcsolat. Ha Tőle most ennyi telik muszáj neked meghúzni a határokat és felállitani a szabályokat. Mondd el neki, hogy ez neked igy nem felel meg, vagy változtat és komolyan veszi a kibontakozó kapcsolatot és megpróbál parner lenni esélyt adni neked. Gondolja át mit akar és majd keressen. Persze lehet, hogy sosem fog többet keresni de erőszakkal nem kötelezheted semmire. Most arról kell biztositanod, hogy nem akarsz tőle semmi óriási dolgot nem várod h egyből feleségül vegyen csak szeretnéd jobban megismerni.
2013. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Igen adok neki időt, más is ezt tanácsolta és elmondtam neki, hogy szerintem még nem kellene ennyi rövid idő után befejezni, ismerjük meg egymást jobban, és majd meglátja hogy bennem megbízhat. Én nem az a nő vagyok aki megbántotta. Egyelőre várok, nem keresem. További válaszokat még elfogadok persze tőletek. :)
2013. jan. 6. 10:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos az is igaz, régen rossz ha valakinek könyörögni kell. Én már nem jósolnék nagy jövőt egy ilyen kapcsolatnak ha kötélnek is áll valamennyire az a Te ráhatásodra lesz nem önmagától azt meg szerintem megette a fene.

Akiben ennyire nincs érdeklődés, kíváncsiság, vágy a másik megimerésére meg egyáltalán.. Iránta az talán ennyire érdektelen és közönyös, életúnt és megcsömörlött lehet hogy rá kéne hagyni.

Persze most kapjon időt de ha utána sem változik szerintem hagyjad nem érdemes Terézanyut játszani ha nem akar Téged.(és szerintem senki mást sem)

Ha nem tart értékes embernek, nem lát benned a potenciált, a Leendő párját akiben tényleg megbizhat akkor sajnos valószinü ez nem fog változni, az az ő döntése próbálkozhatsz de hasztalan :(

2013. jan. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!