Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt hiszem kiszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem kiszerettem a barátomból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan két éve, hogy együtt vagyok a barátommal.Az elején minden jól ment.Aztán egy nyáron elég sokszor megbántottam, mert eléggé szabad szellemű vagyok, nem szeretem ha nagyon "magukhoz láncolnak" az emberek.

Mikor rájöttem , hogy rosszul tettem, akkor iszonyú bűntudatot éreztem, ami azóta is tart.

Azóta úgymond rendbe jöttel a dolgok, de valahogy nem passzolunk.Sokszor veszekszünk,vitatkozunk, kissé unalmasak az együtt töltött idők.Azt sem tudja elviselni ha hetente 1x elmegyek bulizni, mert akkor azt mondja jobban szeretem a bulit mint őt(ő utálja az ilyen bulikat, rendezvényeket), pedig nem így van csak néha szeretnék kikapcsolódni.Csak ő ezt nem érti meg.De ezeknek ellenére tudom, hogy szeret mindig ott van velem amikor valami bajom van, vigasztal és segít nekem és pont ez a dolog ami visszatart attól, hogy szakítsak vele.

Ezekről az érzéseimről ő nem tud,nem tudom elmondani neki, ahogy azt sem, hogy már nem szeretem.(Akár hányszor azt mondja szeret én visszamondom, tudom hogy nem helyes, de nem akarom megbántani).Azt hiszem már csak a megszokás köt oda hozzá, meg az hogy ő mindent tud rólam így mindig tud nekem segíteni.

Tudom mit kellene tennem, vagyis azt hiszem, de nem vagyok benne biztos és abban sem , hogy képes vagyok-e rá.

Mit tehetnék? :(

17/L a barátom meg 18



2013. jan. 6. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem szereted már, előbb-utóbb muszáj lesz szakítanod vele. Minél tovább húzod, annál rosszabb lesz, hidd el. Ezzel magadat is kínzod, és lényegében őt is átvered.
2013. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nincs mit tenni..

és ne félj a változásoktól.jobb lesz külön,hidd el.

2013. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
értelmes gondolkodású vagy ritka a mai 17 éves lányok körében szóval tisztellek ezért, a döntést pedig neked kell meghoznod
2013. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy normális válaszokat írtatok.Énis azt érzem, hogy szakítanom kellene, magam miatt.De ha őt is nézem akkor ez már megváltozik, főleg hogy becsapom amikor azt mondja szeretlek és emiatt annyira kegyetlennek érzem magam..
2013. jan. 6. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!