Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan felejhetném el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejhetném el?

Figyelt kérdés
Ugy egy hete szakitottunk barátommal igazábol csak ilyen fészkapcs volt az egész mert egyszer se taliztunk már nyár eleje óta ugy vagyunk hogy egyszer együtt egyszer nem..most ugytünik hogy végleg vége én nagyon szeretem és nemtudok nélküle élni!ő törölt fészről de azóta és szokott írni és nembirom. Hoyg felejtsem el?

2013. jan. 10. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
ha csak fészkapcs volt, akkor szerintem csak az hiányzik neked, hogy volt, akivel beszéltél minden este, volt egy lelki támaszod
2013. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2013. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

és te sosem találkoztál vele? hanem neten beleszerettél??

húúú szerintem majd kinövöd

2013. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
soha nemvoltam ilyen szerelmes senkibe. és tudom hülyén hangzik hoyg csak igy hogy nee is találkoztunk
2013. jan. 10. 19:04
 5/10 anonim ***** válasza:
a gyermeki elme míly csodálatra méltó és tiszta.
2013. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt nevezed te kapcsolatnak!? Úristen!
2013. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ne viccelj... túlteszed majd magad rajta pár napon belül.
2013. jan. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség Őt piszkálni. Mindenki szerelmes lesz valahogy, Ő így lett az. Nekem is így indult, de mi találkoztunk is, elhiszem hogy szép és jó volt, de próbálj körül nézni, hogy hány pasi is van még. Lehet, hogy egy ideig őt fogod keresni mindenkiben, de találsz jobbat, nekem elhiheted, két évre rá találtam magamnak egy olyan pasit, aki minden idejét rám fordítja, boldogságban-szeretetben megvagyunk.
2013. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó hogy megvédtél:) volt hoyg 2 hónapig nem beszéltünk és még akkor is hiányzott :(
2013. jan. 10. 19:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit köszönnöd, elhiszem, hogy hiányzik, de fel a fejjel.:) Van még rengeteg pasi, aki csak érted fog élni.:)
2013. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!