Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, lányok tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzult kérdése:

Fiúk, lányok tanácstalan vagyok, és nincs kihez fordulnom. Egy hónapja szakítottam a barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(én mondtam ki a végszót) Utána nagyon jól éreztem magam, és mindenkinek hangoztattam, hogy jól vagyok. De ez kb.1 hétig tartott, azóta szörnyen érzem magam. Jó volna visszacsinálni. Viszont letelt 1 hónap, és az exem nem keresett soha, és még csak nem is próbálkozott azzal, hogy találkozzunk. Pedig tényleg nagyon szeretett. Fiú, lányok, szerintetek mi a teendő? Hagyjam az egészet, vagy próbáljak meg beszélni vele? De az, hogy nem keres, nem jelenti azt, hogy nem is hiányzom neki?

2013. jan. 10. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jól vagyok..igen jól vagyok...csak ez számít...
2013. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mellesleg minek szakítottál? Rem nem hp-skodtál.

(nem házipálesz:D)

Ha igen, akkor hagyd, lehet jobbat fogott ki, de ha nem, akkor próbáld meg 1x. Max nemet mond

2013. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

kicsit képzeld magad az ö helyébe:


Kibobott a barátnőm utána ö jön vissza nekem rinyálni, hogy "csináljuk vissza."


Ebből az következik, hogyha mfelekresed és belemegy akkor a lábadat beléd fogja innentöl törölni mert látja, hogy odáig vagy érte. Ha nem megy bele akkor meg az egoját növeled és az ismeröseitek fognak lekezelöen bánni veled azért mert az ö szemükben ez ugy jön le hogy "te sem tudod mit akarsz valójában, teljes mértékben komoyltalan teremtés."


Nos kedves kérdező, a döntés a te kezedben van. :)

2013. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem értem az összefüggést a pálinka és aközött,hogy beszéljek-e vele. Szakítottam,mert a kapcsolatunk átment 1 sablonos, unalmas sémává és tehernek éreztem.
2013. jan. 10. 20:52
 5/12 A kérdező kommentje:
igen,a büszkeség. De azt nem furcsa,hogy nem keres semmivel?Az utalhat arra,hogy valójában nem is szeretett igazán?
2013. jan. 10. 20:53
 6/12 anonim ***** válasza:

figy..meg kell kérdeznem, hány éves vagy


de elmagyarázom. Hp= hisztis pitsa....sokan meg a hp-ról a páleszra gondolnak, én is, csak na

2013. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.Nem, nem szoktam kiabálni,hisztizni meg ilyenek.
2013. jan. 10. 20:56
 8/12 A.Romanov ***** válasza:
Már bocsi de miután kidobtad, miért keresne? Valószínűleg próbál elfelejteni.
2013. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Belegondolva az o helyebe: en nem tudnek igent mondani az ujrakezdesbe,miutan kidobtak...csak allandoan azzal orlom magam,h hiba volt.Nem birok ettol szabadulni,de ugy erzem nevetseges lenne kuncsorogni,ra akaszkodni.Mar keso,ugye? ://
2013. jan. 10. 21:25
 10/12 A.Romanov ***** válasza:
Attól félek igen.
2013. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!