Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok miért hagytátok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért hagytátok el a barátotokat?

Figyelt kérdés
Mik azok az okok ami miatt egy lány elhagyhatja a barátját?

2013. jan. 12. 13:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Olyasmi ami hirtelen derül ki róla.
2013. jan. 12. 13:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1/ árulás (és itt a megcsalásnál fokozatokkal magasabb dolgokra gondolj)

2/hazugság, hazudozás

3/átverés(főleg akkor ha olyan nyiltan álltál a dolgaihoz-de mindenhez-ami 1000-ből 1 kapcsolatra jellemző



kb. ennyi, ha szereted az illetőt.

2013. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megüt, mocskosul beszél velem/rólam, megcsal, ha kiszeretek belőle és már azt érzem, hogy csak nyűg vele lenni...most ennyi jutott hirtelen eszembe, ami miatt szakítanék.

A legutóbbit nem én hagytam el, hanem ő szakított távolsági okok miatt.

2013. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 2-est még kiegészíteném


4/cserben ill. bajba hagyás

2013. jan. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lássuk csak...

az elsőnél ő szakított

a másodiknál közösen egyeztünk meg,hogy a távolság miatt ez nem menne

a harmadik azért mert nagyon erőltette a szexet

a negyediknél ő szakított

az ötödiknél azért mert egyre igénytelenebb és gusztustalanabb lett,teljesen megváltozott

a hatodiknál magába fordult,nem foglalkozott velem,és a sokadik "mi a baj" után meguntam a hangulatemberségét

a hetedikkel egyik napról a másikra megszakadt a kapcsolat. nem keresett,nem hívott,semmi,az óta nem láttam.

a nyolcadik nem tudott komoly lenni,és mikor be volt lőve,olyan dolgokat csinált,amikre azt mondtam már,hogy "én ezt nem ismerem"

a kilencedik szintén állandóan a szexet sürgette,de aztán,ahogy a többivel se,vele se lett semmi komolyabb a csókon kívül

a tizedik meg úgy kezelt,mint valami ügyfelet "majd ha ráérek.." "majd meglátom..." "aha,értem.."

Lehet,túl nagyok az igényeim,de én olyan kapcsolatot szerettem volna,amiken érződik,hogy szeret és szerelmes is a srác.Ilyennel még nem volt dolgom,de lassan kezdem úgy érezni,hogy az én hibám,mindenesetre egyik se tartott 3 hónapnál tovább. :/

2013. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!