Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben? Elmúlik majd, vagy szerezzem visszao?

Figyelt kérdés
Üdv, körülbelül 4 hónapja szakítottam barátnőmmel de nap mint nap eszembe jut. Ha ránézek egy csajra ő ju eszembe, ha elmegyek a házuk előtt percekig gondolkodom és csendben vagyok. Bármi ami rá tud emlékeztetni egyből rá emlékeztet, és ilyenkor fájdalmat érzek, hiányt, szeretném ölelni, csókolni, akarom őt és bánok mindent amit elcsesztem a kapcsolatba. Mit évő legyek most? Felejteni nem tudok. Talán hívjam fel és beszéljek vele? Ki volt már hasonló helyzetben?

2013. jan. 18. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el tesó és mindig legyen nálad egy ízesített zsebrakéta vészhelyzet esetére !
2013. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem tudjuk, miért szakítottatok.. azt jó lenne tudnod, vajon ő is így van ezzel? /könnyen lehet ám.. ezért én legalább egy rövid sms-t küldenék: Hiányzol nagyon.

Ebből minden kiderül.

2013. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos jó ötletnek tartod kimutatni a szenvedést? Az sms-t mellőzöm azt hiszem. Valami más módszer kell.
2013. jan. 18. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem egy őszinte beszélgetés segítene az ügyön. A lányról tudsz valamit azóta?
2013. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia! Szerintem próbálkozz ha úgy gondolod h nincs késő újrakezdeni. Az utcán véletlenül "fussatok" össze majd kezdj el beszélgetni vele és mond h milyen boldog voltál amikor együtt voltatok. ha szerencséd van akkor azt mondja h jelenleg nincs pasija, akkor hívd el vhova. Ha azt mondja h van neki akkor felejtsd el. Sok nő van a világo aki szívesen összejönne veled erre gondolj.

16/L

2013. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Anyit tudok róla, hogy ugyan az aki volt...pasija nincs, ennyi!
2013. jan. 18. 13:05
 7/8 anonim ***** válasza:
ha szereted mért szakítottál vele??? hameg nemakarod ujrakezdeni akkor felejtsd el
2013. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez a szerelem. (2)
2013. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!