Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha az aki szakított ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az aki szakított ilyet mond az mit jelent pontosan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ő szakított kb 3 hónapja, azóta megszakítottam vele minden kapcsolatot (ő jóban akart volna lenni barátként de én megmondtam neki h nekem ez nem fog menni), de most nemrég írt egy levelet, amiben azt írta, hogy rájött h minden szép emléke hozzám kapcsolódik és h milyen hülye volt h szakított velem.. ezzel burkoltan arra akart célozni, hogy rájött h mégis szeret? Mert amúgy a szakítás oka az volt, hogy már úgy érezte nem szerelmes belém, de szeret mint embert... Szerintetek mit akart ezzel mondani?

22/L



2013. jan. 19. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Volt egy másik lány, aki most dobta. Vissza akarja könyörögni magát...

Ne hagyd magad.

2013. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem volt senkije, ez biztos. Nem az a tipikus "csajozós" típus.
2013. jan. 19. 13:02
 3/16 anonim ***** válasza:
Ő sem tudja, mit akar. Általában szakítás után az emberek egy része vissza akarja csinálni, de ez csak múló pánik. Ne dőlj be neki, tudod, csak a töltöttkáposzta jó felmelegítve.
2013. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki még egy esélyt, rájött, hogy szeret téged :)
2013. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ha egyszeredobort akkor mar ne foglalkoz vele heget hogy aki neki tecetes akart vele jarni annak nem jot be a fiu es ment vissza hozad
2013. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de ahogy elnézem a válaszok is eléggé ellentmondanak egymásnak:D Nem tudom mit kéne tennem, össze vagyok zavarodva:/ Én is félek h már úgysem lenne olyan jó, mint előtte... de egyedül is szar (meg persze nehezíti a dolgot h én még mindig szeretem sajnos)
2013. jan. 19. 13:06
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerű: kérdezd meg tőle, hogy ez most mit jelent, hogy mit akar most.


Tapasztalatból tudom, hogy az ember képes egy pillanat alatt rádöbbenni arra, hogy mit akar, pedig előtte nem tudta.


Egyszer egy kapcsolatom elején az első pár nap után azt mondtam telefonon a lánynak, hogy nem vagyok szerelmes belé. Meglepődött. Ennyi kellett ahhoz, hogy rájöjjek: fülig szerelmes vagyok belé.


Másik esetben pedig a baráti kapcsolat során vettem észre, hogy a lánynak fáj, amikor arról mesélek, hogy épp kivel megyek randizni. Ez elég volt hozzá, hogy rádöbbenjek: nekem ő százszor fontosabb, mint az összes többi, akivel randiznék. És beleszerettem.


Ebből kiindulva egy fenti kérdéssel csak nyerhetsz. A legrosszabb esetben azt mondja: nem tudja. Ez is egy válasz. :)

2013. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#7 Ez aranyos, hogy rájöttél ő fontosabb neked mint az összes többi akikkel randizni akartál:)

Amúgy igazad van, azt hiszem megbeszélem vele h ezzel mire akart célozni... bár hogy őszinte legyek, jelen pillanatban nem vagyok biztos benne h jó lenne-e újrakezdeni. Hisz ki tudja, lehet h 1-2 hónap múlva újra meggondolja magát és rájön h mégiscsak rámunt... de az biztos, hogy nem fogok visszarohanni hozzá, mintha mi se történt volna. Bár szerintem nem is erre számít. Köszönöm neked is a választ:)

2013. jan. 19. 13:22
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha akarsz még vele járni akor járjál azonmuljon te mit akarsz azt nem lehet tudni mijár a fejében csak sejteni . Max ujra dob de adig is jól elvagytok a legtőb kapcsi szakitásalér véget .
2013. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Na beszéltem vele erről, most nem akarom leírni a teljes beszélgetést, de a lényeg, hogy nagyon sokat gondol rám, hiányzok neki, és rossz neki h nem hívhat fel bármikor és h nem tudja mi van velem. De mikor meg megkérdeztem h akkor végül is mit akar, csak annyit mondott, hogy "nem tudja"... de ez akkor most mi komolyan?? Mert azt mondja ő maga se tudja eldönteni h szeret-e még.. de ilyen létezik? De már kezdek beleőrülni, mert már nem először csinálja ezt h ilyen félreérthető dolgot ír amiből azt veszem le mintha akarna valamit, elkezdek reménykedni aztán meg kimagyarázza h igazából nem úgy gondolta, csak hiányzom neki.. most is erről lenne szó? Mi a f@szt akar? (bocs a kifejezésért de már kivagyok) Valaki érti ezt??....
2013. jan. 19. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!