Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szakítás után miért rohan a legtöbb férfi egy másik nőhöz?

Ha mondjuk több mint 3 éve együtt voltak már..

Gyorsan pótlást keres?...Mennyire tartós az a kapcsolat amit ilyen gyorsan összehozott"?

Keress kérdéseket hasonló témában: szakítás

2013. jan. 20. 21:34  Privát üzenet  

A válaszok

Vigaszért... Felejteni...

Semennyire nem tartós a vigasz barátnő.

Csak azért kell, hogy felejtsük az exet..

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2013. jan. 20. 21:37 Privát üzenet
Egy részük esetleg, a másik meg letargiába zuhan.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2013. jan. 20. 21:37 Privát üzenet
A lányok is ugyanezt csinálják... az exem, pl.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2013. jan. 20. 21:42 Privát üzenet

2-es: Akkor én vagyok a harmadik. Se nem másik nő, se nem letargia, egyszerűen egy remek kerek világ, amiben minden a helyén van. Nő majd jöhet, de még egyenlőre olyan nekem mint amit a nagyapa mondott, amikor először zsiráfot látott:

"Szép... szép.... de otthonra nem kéne". :D :D :D

Szóval nem minden helyzet fekete vagy fehér. Ne viselkedj úgy mint egy messiás.

Kérdező: A legtöbb férfi azért szalad másik nőhöz, mert szexet akar, olyat amiről az előző kapcsolatában csak álmodott. S amint ez meg van, s elég megy a következő nőhöz. Így ezek a kapcsolatok nem lehetnek tartósak.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2013. jan. 20. 21:47 Privát üzenet

"Ne viselkedj úgy mint egy messiás."

Mivan?

# 5/9Időpont 2013. jan. 20. 21:48 Privát üzenet
mert nőre nő az orvosság :D

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2013. jan. 20. 21:48 Privát üzenet
mert bszni jó

# 7/9Időpont 2013. jan. 20. 22:21 Privát üzenet

Ez semmi!Nekem volt palim még képet is küldött magukról..:) Csak pislogtam az emailen.....

Véleményem:szerencsétlen senki,aki nem tudta megbecsülni a jót,de éreztetni akarja saját magával,h igen!!!! ő még kell a csajoknak.....

A csaj az nap este dobta!

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2013. jan. 22. 14:18 Privát üzenet

Egyszerű ha egy párkapcsolatod van ahol mindig kijut a szexből bőven megszűnik.

Akkor nagyon elkezd a férfinak vagyis neked hiányozni az a forró lucskos finom hatalmas élvezetet adó kéjbarlang, a punci és nem akarsz lejjebb adni az igényeidből. Nem akarsz sok szexmentes időt, ezért pótolod a szexhiányt egy másik bigével. Illetve egy éjszakás szexpartnerekkel.

És már alig várod, hogy újra megkapd a húsos puncit, ami csak terád vár :D 3 év alatt azért egy férfi nagyon is hozzászokik a jóhoz ahhoz hogy mindig kap puncit. És nyilván a csajszin kívül ez is kiba.szottul hiányzik neki, annyi tesztoszteron gyűlik fel benne, hogy az felülírja a szerelmi bánatát is és nagyon könnyedén elcsábul egy jó bige láttán.

Szerintem ez elég magyarázat mindenre....

# 9/9Időpont 2013. dec. 24. 16:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
5 éve együtt vagyok a párommal, de egy éve minden gondolatomban egy másik férfi van. Mit tegyek? Nem bírok szakítani! (bővebben lent)
Mennyire megalazo az egy ferfi szamara, ha a baratnoje elhagyja egy masik lanyert?
A baratom meghivott ebedre, kozosen egy masik parral. A reszemet nekem kellett kifizetni. Akkor miert hivott meg, ez normalis ferfi jelenseg?
Fiúk! 2 évig voltam egy férfi szeretője, aki élettársi kapcsolatban élt egy másik lánnyal. Ha legközelebb járni fogok valakivel és a múltra terelődik a szó, akkor elmondjam, vagy...
Férfiak! Ha nincs ott a párotok, akkor megnézitek a másik nőt?
Ha van egy ismerösöm és 12éve van élettársa és töle 1 gyereke aki 8éves lány tudja hogy megcsalja az élettársa (férfi) de hogyan tudna biztosra menni? Mit csináljon? Sokat jár...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!