Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után miért rohan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért rohan a legtöbb férfi egy másik nőhöz?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk több mint 3 éve együtt voltak már..

Gyorsan pótlást keres?...Mennyire tartós az a kapcsolat amit ilyen gyorsan összehozott"?



2013. jan. 20. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Vigaszért... Felejteni...

Semennyire nem tartós a vigasz barátnő.

Csak azért kell, hogy felejtsük az exet..

2013. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy részük esetleg, a másik meg letargiába zuhan.
2013. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányok is ugyanezt csinálják... az exem, pl.
2013. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es: Akkor én vagyok a harmadik. Se nem másik nő, se nem letargia, egyszerűen egy remek kerek világ, amiben minden a helyén van. Nő majd jöhet, de még egyenlőre olyan nekem mint amit a nagyapa mondott, amikor először zsiráfot látott:

"Szép... szép.... de otthonra nem kéne". :D :D :D


Szóval nem minden helyzet fekete vagy fehér. Ne viselkedj úgy mint egy messiás.


Kérdező: A legtöbb férfi azért szalad másik nőhöz, mert szexet akar, olyat amiről az előző kapcsolatában csak álmodott. S amint ez meg van, s elég megy a következő nőhöz. Így ezek a kapcsolatok nem lehetnek tartósak.

2013. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Ne viselkedj úgy mint egy messiás."


Mivan?

2013. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
mert nőre nő az orvosság :D
2013. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mert bszni jó
2013. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez semmi!Nekem volt palim még képet is küldött magukról..:) Csak pislogtam az emailen.....

Véleményem:szerencsétlen senki,aki nem tudta megbecsülni a jót,de éreztetni akarja saját magával,h igen!!!! ő még kell a csajoknak.....

A csaj az nap este dobta!

2013. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyszerű ha egy párkapcsolatod van ahol mindig kijut a szexből bőven megszűnik.


Akkor nagyon elkezd a férfinak vagyis neked hiányozni az a forró lucskos finom hatalmas élvezetet adó kéjbarlang, a punci és nem akarsz lejjebb adni az igényeidből. Nem akarsz sok szexmentes időt, ezért pótolod a szexhiányt egy másik bigével. Illetve egy éjszakás szexpartnerekkel.


És már alig várod, hogy újra megkapd a húsos puncit, ami csak terád vár :D 3 év alatt azért egy férfi nagyon is hozzászokik a jóhoz ahhoz hogy mindig kap puncit. És nyilván a csajszin kívül ez is kiba.szottul hiányzik neki, annyi tesztoszteron gyűlik fel benne, hogy az felülírja a szerelmi bánatát is és nagyon könnyedén elcsábul egy jó bige láttán.


Szerintem ez elég magyarázat mindenre....

2013. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!