Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Bonyolult helyzet, távkapcsolat?

Van egy barátnőm, akivel együtt élünk. 1 éve fejezte be az egyetemet, és azóta nincs munkája, és ez nagyon zavarja, egyszerűen nem tud mit kezdeni magával.

Most egy kicsit ellaposodott a kapcsolatunk, nem járunk sehova, egyfolytában a falat bámuljuk otthon, és nem is beszélgetünk annyit mint régebben. És ez engem zavar, nagyon, mert őszintén megmondva kezdek kicsit beleunni.

És ezt elmondtam neki, jól össze is vesztünk, haza is ment a szüleihez (120 km-re)

És most beszéljük, hogy hogyan tavább. Most lenne egy lehetősége, hogy elköltözzön Budapestre, ahol valószínüleg kapna is munkát. De nem tudom mit mondjak, hogy menjen, vagy ne. Mert ő legszívesebben nem menne, visszajönne hozzám.

Viszont én kicsit bizalmamat vesztettem ebben a kapcsolatban, és nem szeretném hogy ha esetleg visszajön hozzám, és mégse jön össze kettőnknek, akkor miattam baltázta el a lehetőségeit.

Néha úgy érzem, hogy szeretem, néha viszont úgy hogy nem ő az igazi. Ő engem nagyon szeret, sokkal jobban mint én őt.

Mit tegyünk? Maradjon minden a régibe, és próbáljuk változtatni a kapcsolaton, vagy "próbáljon szerencsét" ami lehet hogy a szakításhoz vezetne? (Mivel 250 km-re menne)

Keress kérdéseket hasonló témákban: távkapcsolat, szakítás, párkapcsolat

2013. jan. 24. 21:44  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem engedd el menjen próbájon szerencsét mert lehet azzal alrontja az egészet ha vissza megy hozzád aztán nem müködik és nem lesz több lehetősége...Te meg majd rá fogsz jönni hogy szereted-e vagy sem mert messze lesz tőled és ha szereted ha hiányozni fog akkor biztos lehetsz abban hogy szereted és együtt lehettek.Ahogy olvasom szerintem túl monoton lett a kapcsolatotok ugy hogy szerintem a távolság most jó is tenne.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2013. jan. 25. 05:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem, én is erre gondolok, de ha azt mondom, hogy menjen, akkor nem lenne olyan, mintha el akarnám küldeni magamtól?

# 2/3Időpont 2013. jan. 25. 14:13 Privát üzenet
Hát szerintem mond el neki amit te gondolsz erről a helyzetről és hogy nem akarod őt elvesziteni mert ha szeretitek egymást akkor ugyis együtt lesztek :)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2013. jan. 27. 22:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerelmes vagyok? Vonzódom hozzá, nagyon is, de nem tudom, az-e. Hogy találkozzak vele egyáltalán? (több lent)
Kezd eldurvulni a helyzet. Nagyon bunkók vagyunk?
Tényleg ez a helyzet? Csak lányok írjanak, és ha lehet olyan 18-25 korosztályból.
Nekem nem menne a távkapcsolat, de nagyon szeretem a párom, mit tegyek?
A távkapcsolat vagy az összeköltözés teszi nagyobb próbára a kapcsolatot?
Mi történt? Mit mondtam, ami miatt ez lett? 5 hónapja járunk, távkapcsolat,100 km-re lakunk egymástól, mostanában nem volt felhőtlen köztünk minden, de az utóbbi időben kezdett...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!