Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Aki a kapcsolatban folyton azért hisztizik, mert - amúgy alaptalanul - azt hiszi, hogy a barátja az interneten már lányokkal beszélget. Folyamatosan attól fél, és ennek hangot is ad, hogy majd egy másik lány miatt elhagyja a barátja.

Közben ő az, aki idegen pasikkal beszél a neten, sőt, egyszer csak szakít a barátjával, és rá pár napra (!) összejön egy ilyen interneten megismert sráccal.


Gondolom nem nehéz kitalálni, hogy az exemről van szó. :) Én nem vagyok egy olyan személy, aki a neten éli az életét, szóval az is csak utólag tűnt fel, hogy a facebookon privátra tette az ismerősök listáját, biztos, hogy ne lássam, hogy mi alakul. Hozzátenném: én soha nem voltam egy féltékeny alak. Soha nem zavart, ha fiúkkal beszélget, még csak rá sem kérdeztem soha, hogy kivel, miről, mikor, stb.



2013. jan. 26. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
és mégis hány évesek vagytok galambocskáim?
2013. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő 19.
2013. jan. 26. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenki aa valóságtól fél... ha ő nem lenne benn ilyen dolgokban nem is ellenőrizne és rinyálna...
2013. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azt,hogy súlyos önbizalomproblémái vannak,és vaj van/volt a füle mögött.örülj,hogy már nem a barátnőd.
2013. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen h*lye pics*kat ejteni kell örülj hogy lekopott van még bőven hal a tengerbe nyugi! F/21
2013. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én személy véleményem szerint az aki a betegesen féltékeny, aki éppen megcsalja a másikat!!!
2013. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig az ordibál a leghangosabban, akinek a háza ég.
2013. jan. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hülye p.csa! Egyszer majd te is rájössz, hogy nem veszítettél semmit.
2013. jan. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!