Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak az első komoly kapcsolatommal?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt. Mindkettőnknek első komoly kapcsolat. Nagyon szerettük egymást de aztán egy éve megcsalt majd kidobott persze utána visszakönyörögtem magam mert teljesen összeomlottam nélküle. Azt mondta megbánta de egy ideig tartott a románc még szóval átvert párszor. Aztán megint minden rendben volt de mostmár elegem lett. Felesleges koloncként tekint rám csak akkor vagyok jó mikor épp szeretethiánya van. Folyton kioktat és veszekszik. Nem beszélget velem csak alszik játszik és az izmait méregeti. Én most is kötődöm hozzá de tudom hogy ennek a kapcsolatnak sajnos nincs normális jövője. Mikor mondtam hogy szakítani kéne egy kicsit elkezdett teperni de azért nem nagyon...szerintem nem hiszi hogy ki tudon dobni és én is kételkedem mert sose csináltam még ilyet. Félek hogy megint hivogat meg lelkileg terrorizál ameddig ki nem békülök vele.

2013. jan. 28. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Valentin nap előtt lépd meg vagy utána. De nem kell nagyon kerülgetni a forró kását, mondd meg neki hogy ennyi volt és kész.
2013. jan. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tevetke ***** válasza:
100%
Már ne haragudj a megfogalmazásomért, de ha valaki ekkora paraszt, akkor ott nincs értelme finomkodni, meg nem ér annyit, hogy te ebből lelkiismereti kérdést csinálj, hogy hogyan szakíts. Egyszerűen megmondod, hogy csoki van, mert ez neked nem jó. Az már régen rossz, ha azért békülsz ki vele, mert lelkileg terrorizál...
2013. jan. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor tojd le a Valentin napot és mondd meg neki neked ebből eleged van. 1-es voltam.
2013. jan. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. A probléma leginkább az hogy nagyon kötődünk(?) egymáshoz és nyilván nem csak a lelki terror miatt mentem vissza hozzá. És én most is szeretem bizonyos mòdon és vonzódom is hozzá szinte a részemmé vált. Maga a döntés hogy ez nem mehet így tovább kb 1 évembe telt. Csak ha szakítás szóba jön vagy nem vesz komolyan és elvicceli vagy elkezd nagyon aranyos lenni és ha az se válik be akkor őrjöng és engem állít be rossznak. :(
2013. jan. 29. 00:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a bajotok nektek nőknek, hogy nem bírtok szakítani. Inkább évekig szenvedtek valaki mellett, aki semmibe nem néz titeket ahelyett, hogy váltsatok. Mennyi ilyen ismerősöm van, de mennyi...
2013. jan. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nos ez lehet hogy így van én se láttam ellenpéldát a családomban...de azért általánosítani nem szabad szerintem, mert ha abba is belegondolok hogy mennyi felszínes könnyűvérű érzéketlen nőnemű lényt ismerek akkor rájövök hogy mindenféle ember létezik. Amúgy ez a megállapítás sajnos nem volt túl hasznos de azért köszi.
2013. jan. 29. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!