Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz, szóval nagyon szépen köszönöm ha végigolvassátok. A barátommal másfél éve vagyunk együtt. Úgy érzem hogy megfolyt és már régóta nem szeret. A gond az hogy már szerintem én sem szeretem őt. (szeretni szeretem de csak mint barátot) Elhidegültünk egymástól, és már többször volt arról szó hogy szakítás. Ilyenkor mindig mérges lett, és csapkodott. Nem tudom, hogy most ebben az esetben amikor én kezdeményezem ezt a dolgot és véglegesíteni akarom, akkor hogy reagálna(eddig mindig Ő kezdeményezte). Ez az első párkapcsolatom, vele is vesztettem el a szüzességem, és nem tudom, hogy mit csináljak. Köszönöm ha végigolvastátok! :)

2013. jan. 30. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy ennyi volt - tényleg nem nehéz.

Mellesleg annyi erővel amennyivel ide kiírtad, neki is elmondhattad volna.

2013. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ülj le vele szépen,nyugodtan.Ha van egy kis sütnivalója,megért Téged.

Nehéz persze..kitartást!

2013. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyira talán tisztel, hogy nem ver meg.. meg talán szorult belé némi emberség. Szakíts vele.. nincs értelme vele együtt lenned.
2013. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat! Most már tudom mit kell tennem, csak félek. :(
2013. jan. 30. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Don't worry:) Jobb lesz nektek:) Ha megkérdőjeleztétek már többször is, az úgy már szerintem nem az igazi, adjatok szerintem esélyt magatoknak, hogy megtaláljátok azt, akivel tényleg jól érzitek magatokat!:)
2013. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nézd meg vele a fűrész-t és amikor odabujna mert annyira fél, csapd tokán, és mondd hogy "végee" :)
2013. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!