Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális szerintetek, hogy emiatt szakítottam?

Figyelt kérdés

Azért szakítottam egy fiúval, mert szerintem igénytelen. Pontosabban: nem mos kezet soha sem wc után, sem kutyasímogatás után, sem azután, hogy hazaér (tehát megfogdossa a buszon a kapaszkodót, boltajtón a kilincset, pénzt fogdos, stb.) vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy csak akkor mos kezet, amikor tusol.

Nem törli ki a seggét kakálás után.

Zsírosabb típusú az arcbőre, de nem is kicsit és semmit sem tesz ellene. Ez úgy tűnt föl, hogy a szatén párnahuzat furán nézett ki. Sok agyalás után rájöttem, hogy a bőre miatt. Szerintem az a normális, ha tusoláskor szappannal mosuk meg az arcunkat, reggeli mosdáskor elég a sima víz is. De ő sosem szappanozta az arcát.


Szerintetek is igénytelenség, amiket írtam? Volt, aki hülyének nézett, hogy ezek miatt szakítottam...



2013. febr. 11. 02:49
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
90%

még jóhogy.

de olyan ember nincs aki sz@rás után csak úgy felhúzza a gatyát és jólvan,max a középkorban.

nem bidétek van véletlen?

2013. febr. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
Ez igénytelenség a javából. Jól tetted, hogy otthagytad.
2013. febr. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
100%
Vanak ilyen igénytelen emberek... de te akkor maradsz urinő ha ezt nem terjeszted és nem járatod le. :)
2013. febr. 11. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
mikor szakítottatok mennyi idösek vagytok és miota voltatok együtt?
2013. febr. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Fúj O.o ehez képest én metroszexuális vagyok O.o
2013. febr. 11. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Első, van olyan ember. Gőzöm sincs, hogy mit gondolt arról, hogy mire van a wc papír...


Amúgy nem terjesztem. Ismerősöknek nem mondtam el, új ismeretségeknek pedig név nélkül, de szerintem nem is ismerték a srácot.

2013. febr. 11. 02:55
 7/59 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem nem is ismerték a srácot."


Sokat nem vesztettek vele.:)

2013. febr. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
Nem az az abnormális, hogy kiválasztott, hanem hogy egyáltalán járni tudtál vele. Nem volt eleve büdös?
2013. febr. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
kiválasztott---szakitottál
2013. febr. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

4., én akkor 21 voltam, ő 22. Fél évet jártunk. Sajnos ez eleinte nem tűnt fel, csak mikor már nála maradtam néha.

Rá is szóltam párszor, hogy mosson kezet, dehát ha kiskorában nem tanították meg, akkor én hogy szoktassam rá?!

De a kakálós téma rögtön kibaxta a biztosítékot.

2013. febr. 11. 02:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!