Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tennétek ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szeretem a barátom,3éve járunk.Minden jó,tökéletes,aranyos pasi.Viszont,amikor összeveszünk mindig ugyan az van,ő elkerül nemhajlandó velem szóbaállni és nem érdekli az egész dolog.Beszéltem már vele erről hogy ilyen helyzetben üljünk le és beszéljük meg,bele is ment,mondta h próbálkozik.De mindig ugyan ott kötünk ki.Most már odáig jutott a dolog h szakitásnál állunk és kicsit sem "harcol" értem.mit tegyek ilyen helyzetben?lehet változtatni ezen?

2013. febr. 13. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Isten jelet kuldott neked..
2013. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
unja már az egészet
2013. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A barátod sértődős, tudom milyen mert nekem is vannak ilyen barátaim és kis koromban én is ilyen voltam...

Ő, ha baj van (legtöbb esetben vita egy olyan személlyel akit szeret)

fel húz magára egy ilyen "pajzsot" és nem akar küzdeni az igazáért.

Nos ilyenkor hozzad se szol és azt várja h te szolj hozzá...

(egyfajta tesztnek is nevezhetjuk) amin teged tesztel h mennyire szereted-e...

Bekulj ki vele, és nyugisabb korulmenyek kozott beszeld meg vele h ez igy nem jo meg h ne sertodjon meg kis dolgokon stb...

Hidd el saját tapasztalatból működni fog!

Bár rosszabb esetben ezt csak azért csinálja mert le akar rázni téged csak nem meri a szemedbe mondani...

Remélem az 1., Sok sikert! 14/F

2013. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos talán előfordulhat, hogy már a kapcsolatod a "megszokás" stádiumba lépett, és azért nem teper, mert tudja hogy vele maradsz úgyis. Tapasztalatból mondom, hogy vagy taktikát váltassz vagy pedig tovább állsz.
2013. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)
2013. febr. 14. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!