Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kidobott a barátom, hónapokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott a barátom, hónapokig sírtam miatta egy lánynak, aki aztán elkezdett ismerkedni az exemmel, velem hirtelen abbahagyta a kommunikációt és összejöttek. Barát az ilyen?

Figyelt kérdés
A nyáron kidobott a barátom. Nagyon összetörtem, egy valakinek sírtam ki az összes bánatomat, az "akkori" legjobb barátnőmnek. Velem együtt szidta a számára ismeretlen srácot, elmondta, milyen beképzelt, undorító, büszke gyerek. Aztán beszélgetni kezdtek. Még voltak a fiú felé érzéseim, de ő, a lány bebiztosított, hogy soha nem lesz semmi, ne aggódjak. Éreztem, hogy ez itt így nem fog megállni. Napról napra kevesebbet beszélt velem, amikor a srácra kérdeztem, közömbös volt. Aztán szinte már nem is beszéltünk. Most meg a napokban látom, hogy együtt van a gyerekkel. (Nem is igazán a srác a bajom, hanem az fáj rohadtul, amit a lány csinált...) Most mitévő legyek? Szóvá tegyem neki? Méltó egyáltalán erre? Barát az ilyen?

2013. febr. 14. 00:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Én azért megkérdezném tőle,hogy ha így szidtad,akkor miért kell neked.
2013. febr. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nem lesz sokáig együtt vele. Néha meg...ja a srác és kész. A csaj meg egy jó nagy rib.i.
2013. febr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
tépd meg.
2013. febr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

De a lapjára írd ki amit az első mondott.

És utána töröld mindkettőt.

Élőben meg köpd le.:D

2013. febr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%
JÁRASD LE! :D igen igen, ilyen szitukra jó a pletyka, a megalázás és a ku_va felirat kapura festése!
2013. febr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Akkor ne hagyjam figyelmen kívül?
2013. febr. 14. 00:39
 7/31 anonim ***** válasza:
EZT MONDJUK,HOGY NE HAGYD HANEM JÁRASD LE MINDKETTŐT!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
Barát, de még milyen!!! most lehet hogy még bánt a dolog, de hidd el, csak a legjobbat akarja neked! Az az igazi barát aki még attól sem riad vissza hogy megbántson téged a jóügy érdekében! Tapasztalatból mondom! Szóval tarts ki mellette, ne érdekeljen hogy összejött az exeddel, mert a leírtak alapján tényleg csak jót akar!
2013. febr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

0:44-es:

Nem beszél velem, igazából sz.rik a fejemre, hazudott a kapcsolatukról és megnyugtatott, hogy nem lesz semmi, így akarná a legjobbat?

2013. febr. 14. 00:45
 10/31 anonim ***** válasza:
Miért ilyen gonosz itt mindenki??? Hát micsinált ez a bizonyos barátnő amiért megalázást érdemel? Nem igaz hogy nem vagytok képesek felfogni mi folyik itt! ne halgass rájuk kérdező! (előzö vok)
2013. febr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!