Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kidobott a barátom, hónapokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott a barátom, hónapokig sírtam miatta egy lánynak, aki aztán elkezdett ismerkedni az exemmel, velem hirtelen abbahagyta a kommunikációt és összejöttek. Barát az ilyen?

Figyelt kérdés
A nyáron kidobott a barátom. Nagyon összetörtem, egy valakinek sírtam ki az összes bánatomat, az "akkori" legjobb barátnőmnek. Velem együtt szidta a számára ismeretlen srácot, elmondta, milyen beképzelt, undorító, büszke gyerek. Aztán beszélgetni kezdtek. Még voltak a fiú felé érzéseim, de ő, a lány bebiztosított, hogy soha nem lesz semmi, ne aggódjak. Éreztem, hogy ez itt így nem fog megállni. Napról napra kevesebbet beszélt velem, amikor a srácra kérdeztem, közömbös volt. Aztán szinte már nem is beszéltünk. Most meg a napokban látom, hogy együtt van a gyerekkel. (Nem is igazán a srác a bajom, hanem az fáj rohadtul, amit a lány csinált...) Most mitévő legyek? Szóvá tegyem neki? Méltó egyáltalán erre? Barát az ilyen?

2013. febr. 14. 00:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Persze.

Volt olyan, hogy felhívott, hogy ne kezdjek ki azzal a sráccal, aki neki tetszik ( ez egy másik fiú volt), mert öngyilkos lesz. Én meg utána szépen elhatárolódtam a fiútól és nem is szóltam hozzá szinte. De ő meg semmi lelkiismeretfurdalás nélkül lecsapott arra a férfire, aki nekem tetszett hosszú ideje.

Amúgy, ha találkozol velük, csak mosolyogj, legyél kedves, ne csinálj patáliát. Én is ezt tettem, zavarban is voltak.:)

2013. febr. 14. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2013. febr. 14. 02:29
 23/31 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy krvaszr

mert több ilyen este is volt az életemben is, a legdurvább tényleg az, hogy érzed a bizalmat, jaj én törődöm veled kisugárzást a barát részéről.

Aztán, mintha így "erőszakot tenne rajtad".

2013. febr. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Ez a lányok többségénél így van ne lepődjeket meg!!! az én hugom 1000 eljátszotta már ezt és a barátnőivel bartáok maradtak!
2013. febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Én hagynám az egészet, büszkébb ember vagyok annál minthogy lealacsonyodjak ilyen senkik szintjére..

És nem barát az ilyen, megszakítanék vele/velük minden kapcsolatot.

2013. febr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez történt. A barátnőmnek még egy másik pasija volt, ő vigasztalt, elmondott minden rosszat az exemről. Rá 4 hónapra szépen összejöttek. Én nem tettem szóvá, nem veszek róluk tudomást, de legszívesebben kinyírnám azt a csajt. 22N
2013. febr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

# 24


Hm. Lehet, de nekem elég sok férfiismerősöm is eljátszott hasonlót haverral. Szal ez a csak a férfiak között van barátság azért eléggé sarkított vélemény.


Mert azt tegyük hozzá, hogy van ezen kívül több normális, emberségesen gondolkodó barátnőm.

2013. febr. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
27-es, hát én kifogytam az olyan barátnőkből...
2013. febr. 16. 10:26
 29/31 anonim ***** válasza:

Emberek, mi itt nem tudjuk, hogy abban a kapcsolatban ki volt a hibás. Én is összejöttem a "legjobb barátnőm" volt barátjával. Mert szeretjük egymást, és én nem fogom elszalasztani a szerelmet egy álszent kiscsaj miatt, aki folyton kibeszélt, és nem tudja elviselni, hogy boldog vagyok.


Kérdező: nem szeretted ezt a fiút. Fogd fel. Minden szarnak elhordtad, miután szakítottatok. Most irigykedsz, amiért van valakije. Nem számít, hogy ki az. Lépj tovább, és így még van esélyed a boldogságra. De ha most amiatt sírsz, hogy két, számodra szinte idegen ember együtt van, akkor halálra (na, jó: keserűségre) vagy ítélve. :)

2013. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, azért a mi helyzetünk más volt. A lány szakított a barátommal, nyilván nem szerették egymást, ezt a lány hamarabb észrevette. A barátom lezárta az ügyet, hamar rájött, hogy ez így jobb. Mióta összejöttünk, ez a csaj kb. ötféle módon próbált keresztbe tenni nekünk. Hirtelen eszébe jutottak a régi szép emlékeik, amiket naaaa kivel, hát velem kellett átbeszélnie, elkezdte kb. a homlokára tűzni a régi ajándékokat... :D A barátommal meg jól kinevettük. Volt már olyan, hogy pár embernek azt csiripelték a madarak, hogy az én párom milyen szerelmes belé... Most meg olyan pletykák röppennek fel, hogy a barátom egyetlen életcélja, hogy ezt a csajt kibeszélje. Nem tudom, mi lesz a következő nagyon cseles húzása. :)
2013. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!