Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak, ha nem akarom megbántani?

Figyelt kérdés
Régóta nem érzek már iránta komolyabb szerelmet. Az agressziója, az, ahogy beszélt velem, a rajtam kitöltött feszültség tette ezt tönkre. Olyan srácról van szó, aki igen nehézkes családi kapcsolatokkal rendelkezik. Anya és apa nélkül nőtt fel. Él bennem sajnálat iránta, de ezért nem maradhatok vele. Azonban neki én vagyok a mindene. Félek, hogy kárt tesz magában, ha szakítok, és teljesen összezuhan. Én kezdtem el kihúzni a slamasztikából, de nem akarom ugyanoda visszaküldeni. Mit tanácsoltok?

2013. febr. 14. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A szakítás így is úgy is fájdalommal jár.
2013. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
anélkül nem fog menni, már előre látom. a többiek szemében pedig te leszel az önző pics, aki nem tartott ki egy labilis ember mellett. de megértelek, sajnálatból ne maradj mellette
2013. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megpróbáltál segíteni, a viselkedéséből ítélve nem sikerült. Nincs ezzel semmi baj. Jótékonyságból nem kell hagynod, hogy lehúzzon magához, ráadásul megbecsülhetné azt, akire szüksége van.
2013. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltak összezörrenéseink, mikor szóvá tettem, hogy nem vagyok boldog. Volt, hogy már majdnem szakítottam. De akkor is erőszakos volt, nem akart lelépni és fenyegetett, hogy kárt tesz magában. Ezért vagyok igazából tanácstalan.
2013. febr. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!