Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újrakezdés. Tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Működhet egy kapcsolat ami 4 év után végetér és fél évvel a szakítás után újrakezdődik?

2013. febr. 17. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom nem véletlenül mentetek szét...
2013. febr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én még soha életemben nem hallottam olyanról hogy szakítás után újra összejöttek és mindenki happy volt megint de tényleg szerintem ilyen nincs vagy ritka mint a fehér holló
2013. febr. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akár működhet is.Nekem is 4 éves kapcsolatomnak lett vége nemrég.

De ti megbeszéltétek,hogy fél év után újra megpróbáljátok? :-O

2013. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem működhet, bár függ attól is, hogy mi miatt történt a szakítás. Ha pl. olyan világnézeti, vagy jövőbeli terv miatt, amit nem tudtok áthidalni, akkor nem hiszem, hogy később is működhet. De van olyan, amit meg lehet beszélni.

A lényeg, hogy tanuljatok a hibákból és lehetőleg többször ne kövessétek el. Ismerek több olyan párt, akik újrakezdték és azóta is boldogok. Velem egy hónapja szakítottak, de tanultam belőle, ha újrakezdhetnénk, akkor tudom már, hogy mi mindent kéne másképp csinálni. Van olyan is, hogy kell egy ilyen nagyobb pofon, hogy az ember rájöjjön a hibáira.

2013. febr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nálunk az van, hogy a 4 évből 3-at távkapcsolatban éltünk. Amúgy a féltékenységem miatt lett vége...De fél év múlva végzek az egyetemmel és én is ki szeretnék menni külföldre dolgozni és ő megígérte hogy segíteni fog, és kérdeztem hogy ha kimegyek s úgy látja majd hogy változtam akkor van-e esély az újrakezdésre? és azt mondta hogy van
2013. febr. 17. 11:55
 6/7 A.R. ***** válasza:
100%
Én elhanyagoltam a páromat de nagyon csúnyán erre lelépett egy másik csávóval, nagy csodálatomra persze csak akkor értettem meg mit jelent számomra. 1 éve voltunk akkor már együtt és 2 hónapig kivoltam a szakítás után. Persze nem működött neki a másik sráccal mivel engem szeretett még csak már nem bírta hogy elhanyagolom. Kitaláltam 1 tervet: Azt kamuztam neki, hogy kimegyek dolgozni külföldre és többet nem jövök haza. Erre találkozókat kért ahol megbeszéltük, hogy ez így nem jó és kibékültünk. Kidobta a csávót és azóta annyira boldogak vagyunk, hogy hihetetlen. Mindketten változtattunk a hibáinkon nincs elhanyagolás meg dolgozok is szal minden rendben. SOHA ÉLETEMBEN NEM GONDOLTAM VOLNA, HOGY VAN ÉLET AZ ÚJRAKEZDÉS UTÁN, DE VAN!! :) 20/F
2013. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtat :)
2013. febr. 17. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!