Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Újrakezdés. Tapasztalatok?

Működhet egy kapcsolat ami 4 év után végetér és fél évvel a szakítás után újrakezdődik?

Keress kérdéseket hasonló témákban: újrakezdés, szakítás

2013. febr. 17. 01:12  Privát üzenet  

A válaszok
Gondolom nem véletlenül mentetek szét...

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2013. febr. 17. 01:21 Privát üzenet
én még soha életemben nem hallottam olyanról hogy szakítás után újra összejöttek és mindenki happy volt megint de tényleg szerintem ilyen nincs vagy ritka mint a fehér holló

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2013. febr. 17. 01:30 Privát üzenet

Akár működhet is.Nekem is 4 éves kapcsolatomnak lett vége nemrég.

De ti megbeszéltétek,hogy fél év után újra megpróbáljátok? :-O

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2013. febr. 17. 10:49 Privát üzenet

Szerintem működhet, bár függ attól is, hogy mi miatt történt a szakítás. Ha pl. olyan világnézeti, vagy jövőbeli terv miatt, amit nem tudtok áthidalni, akkor nem hiszem, hogy később is működhet. De van olyan, amit meg lehet beszélni.

A lényeg, hogy tanuljatok a hibákból és lehetőleg többször ne kövessétek el. Ismerek több olyan párt, akik újrakezdték és azóta is boldogok. Velem egy hónapja szakítottak, de tanultam belőle, ha újrakezdhetnénk, akkor tudom már, hogy mi mindent kéne másképp csinálni. Van olyan is, hogy kell egy ilyen nagyobb pofon, hogy az ember rájöjjön a hibáira.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2013. febr. 17. 11:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nálunk az van, hogy a 4 évből 3-at távkapcsolatban éltünk. Amúgy a féltékenységem miatt lett vége...De fél év múlva végzek az egyetemmel és én is ki szeretnék menni külföldre dolgozni és ő megígérte hogy segíteni fog, és kérdeztem hogy ha kimegyek s úgy látja majd hogy változtam akkor van-e esély az újrakezdésre? és azt mondta hogy van

# 5/7Időpont 2013. febr. 17. 11:55 Privát üzenet
A.R. nevű felhasználó válasza:

Én elhanyagoltam a páromat de nagyon csúnyán erre lelépett egy másik csávóval, nagy csodálatomra persze csak akkor értettem meg mit jelent számomra. 1 éve voltunk akkor már együtt és 2 hónapig kivoltam a szakítás után. Persze nem működött neki a másik sráccal mivel engem szeretett még csak már nem bírta hogy elhanyagolom. Kitaláltam 1 tervet: Azt kamuztam neki, hogy kimegyek dolgozni külföldre és többet nem jövök haza. Erre találkozókat kért ahol megbeszéltük, hogy ez így nem jó és kibékültünk. Kidobta a csávót és azóta annyira boldogak vagyunk, hogy hihetetlen. Mindketten változtattunk a hibáinkon nincs elhanyagolás meg dolgozok is szal minden rendben. SOHA ÉLETEMBEN NEM GONDOLTAM VOLNA, HOGY VAN ÉLET AZ ÚJRAKEZDÉS UTÁN, DE VAN!! :) 20/F

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2013. febr. 17. 19:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, ez megnyugtat :)

# 7/7Időpont 2013. febr. 17. 22:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lehet rá esély? Félreértelmezném? Vagy még ő sem tudja?
Tettamanti B. Gábor Ex viszahóditási trükjei kinek jőtt be?
Mi lehet ez? Még nem nyílt meg teljesen előttem, vagy csak kezd ellaposodni a kapcsolatunk? :O tapasztalatok? ) :
Szerintetek újra kezdené velem?
Nyitottam felé, majd megijedtem és visszakoztam?
Lehet ebböl még valami?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!