Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szemét húzás lenne tőlem, ha megtenném?

Írtam régebben, hogy van egy fiú akivel járok de nem voltam benne biztos , hogy érdemes-e folytatni. Hát folytattuk. De nem működött. Nem akartam szemét lenni, ezért gondoltam szemtől szemben elmondom neki és nem telefonon vagy interneten keresztül. Mondtam neki , hogy találkozzunk de mondta hogy nem ér rá és az elkövetkező pár napban úgy szintén, és utána meg elmegy a szüleivel meg a kistesóival péntekig vidékre. De én nem szeretnék tovább akár egy napig is vele maradni. Viszont nem akarom tönkretenni a családi kiruccanást sem. Szóval, nem kéne így véget vetnem ennek, ugye?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, bizonytalanság

2013. febr. 17. 13:38  Privát üzenet  

A válaszok

várd meg míg haza ér

de addig ne tedd szét senkinek a lábad mert az még megcsalás lenne

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. febr. 17. 13:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a fajta,"szét teszi a lábát" csak, hogy szórakozhasson. Nekem ahhoz érzelmi kötődés is kell...de nekem teljesen az jött le ebből, hogy menekül és csak próbál lerázni.

# 2/4Időpont 2013. febr. 17. 13:43 Privát üzenet
úgyse találkoztok addig. Ameddig megjön hátha nem találkozol életed szerelmével. Hazajön, aztán ki tudod dobni. Pár napon már semmi se múlik

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2013. febr. 17. 13:55 Privát üzenet
Várd ki azt a pár napot, azon már nem múlik.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2013. febr. 17. 14:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ez nagyon mocskos húzás lenne tőlem?
Nagyon rossz lennék, ha ezt megtenném? De nem bírom türtőztetni magam! Férfiak, nők véleménye egyaránt érdekel!
Meglettem hivva a paromhoz ebedre, de aztan megsem, erdemes megjegyezzem neki hogy ez a huzas rosszul esett?
Mi lenne a legjobb húzás?
Oké tudom gyerekes húzás volt. De most komolyan nem érdeklem, és nem is féltékeny rám?
Szerintetek nagyon szemét húzás vizsgaidőszak közepén szakítani? :S

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!