Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Betegen elrángatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Betegen elrángattam itthonról, nem igazán örült az ajándékomnak. Sőt annyira nem, hogy vérig sértődött és most csak barátként tekint rám. Mit tegyek nagyon szeretem és vissza akarom kapni Őt, úgy ahogy van.

Figyelt kérdés

2 éve párkapcsolatban élek. Januárban volt visszér műtétem, kedvesem sokat segített és gondoltam, ha már jobban vagyok meglepit készítek elő neki.

Traktorkiállításra invitáltam, de csak a helyszínen mondtam el neki, hogy hová is jöttünk valójában.

Bocsánatot kértem tőle, de egyenlőre rideg.



2013. febr. 17. 14:54
 1/10 ASOT ***** válasza:
És egy traktorkiállítás volt egy meglepetés a barátnődnek?? Biztos , hogy ezt végiggondoltad?
2013. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Barátomnak, de csak jót akartam, imádja a traktorokat.Az volt a legnagyobb baj, hogy beteg volt.:(
2013. febr. 17. 15:00
 3/10 ASOT ***** válasza:
Jaa okés rosszul értelmeztem :)
2013. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
remélem, kamu a kérdés, mert akkora parasztnak tűnsz, mint 1 traktor.... :(
2013. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja, lány vagy? akkor se jó ötlet, ha beteg volt...
2013. febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit tegyek most, hogy tudnám kiengesztelni? Megbocsájt valaha?El vagyok keseredve, nagyon szeretem Őt.Barátként akar tekinteni, de nekem nem barát kell, hanem Ő , mint társ!Pár napja nem beszéltünk még telefonon sem, kikapcsolódásra vágyik.Én meg belepusztulok, hogy nem hallhatom a hangját! :(
2013. febr. 17. 15:12
 7/10 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok, hát ha meglesz a jó megoldás, amit tehetnék az én Édeskémért!
2013. febr. 17. 16:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, 12?

Bizonyára értékelte a szándékot, de lehet, hogy ennek én sem örültem volna. Hagyd békén pár napig.

2013. febr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat! Tényleg az idő segített megoldani a problémákat, békén kellett hagynom és nem minduntalan hívogatni telefonon!Bár miden nap beszélünk telefonon,enyhült is már sokat, kezd újra a régi lenni, az a kedves , aranyos pasi, aki az én Édeském! Ma értem jött a melóhelyre is, jól esett! :)
2013. febr. 23. 18:07
 10/10 anonim válasza:
Szerintem meg neked volt visszér műtéted nem neki, ha a betegsége nem nagyobb mint egy megfázás vagy ilyesmi akkor nálam pl szóba sem jött volna hogy haragudjak rád... inkább örülnék a traktoroknak :D
2013. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!