Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Mit tegyek? Betegen elrángattam itthonról, nem igazán örült az ajándékomnak. Sőt annyira nem, hogy vérig sértődött és most csak barátként tekint rám. Mit tegyek nagyon szeretem és vissza akarom kapni Őt, úgy ahogy van.

2 éve párkapcsolatban élek. Januárban volt visszér műtétem, kedvesem sokat segített és gondoltam, ha már jobban vagyok meglepit készítek elő neki.

Traktorkiállításra invitáltam, de csak a helyszínen mondtam el neki, hogy hová is jöttünk valójában.

Bocsánatot kértem tőle, de egyenlőre rideg.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, kiengesztelés

2013. febr. 17. 14:54  Privát üzenet  

A válaszok
ASOT nevű felhasználó válasza:

És egy traktorkiállítás volt egy meglepetés a barátnődnek?? Biztos , hogy ezt végiggondoltad?

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2013. febr. 17. 14:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Barátomnak, de csak jót akartam, imádja a traktorokat.Az volt a legnagyobb baj, hogy beteg volt.:(

# 2/10Időpont 2013. febr. 17. 15:00 Privát üzenet
ASOT nevű felhasználó válasza:

Jaa okés rosszul értelmeztem :)

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2013. febr. 17. 15:01 Privát üzenet
remélem, kamu a kérdés, mert akkora parasztnak tűnsz, mint 1 traktor.... :(

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/10Időpont 2013. febr. 17. 15:02 Privát üzenet
ja, lány vagy? akkor se jó ötlet, ha beteg volt...

# 5/10Időpont 2013. febr. 17. 15:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mit tegyek most, hogy tudnám kiengesztelni? Megbocsájt valaha?El vagyok keseredve, nagyon szeretem Őt.Barátként akar tekinteni, de nekem nem barát kell, hanem Ő , mint társ!Pár napja nem beszéltünk még telefonon sem, kikapcsolódásra vágyik.Én meg belepusztulok, hogy nem hallhatom a hangját! :(

# 6/10Időpont 2013. febr. 17. 15:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Légyszi írjatok, hát ha meglesz a jó megoldás, amit tehetnék az én Édeskémért!

# 7/10Időpont 2013. febr. 17. 16:18 Privát üzenet

Hány éves vagy, 12?

Bizonyára értékelte a szándékot, de lehet, hogy ennek én sem örültem volna. Hagyd békén pár napig.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2013. febr. 19. 07:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a jó tanácsokat! Tényleg az idő segített megoldani a problémákat, békén kellett hagynom és nem minduntalan hívogatni telefonon!Bár miden nap beszélünk telefonon,enyhült is már sokat, kezd újra a régi lenni, az a kedves , aranyos pasi, aki az én Édeském! Ma értem jött a melóhelyre is, jól esett! :)

# 9/10Időpont 2013. febr. 23. 18:07 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Szerintem meg neked volt visszér műtéted nem neki, ha a betegsége nem nagyobb mint egy megfázás vagy ilyesmi akkor nálam pl szóba sem jött volna hogy haragudjak rád... inkább örülnék a traktoroknak :D

# 10/10Időpont 2013. jún. 4. 13:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátnőm naponta nézegeti egy srác adatlapját facebook-on ez mit takarhat? Ahogy tudom nem beszélgetnek csak régebben lehetett vmi közöttük.
A barátommal másfél éve vagyunk együtt, de egyre jobban zavar az, ahogy csókol. (többi lent! ) (? )
Lányok, ti minek örülnétek Valentin napon? Nem az ajándék része érdekel hanem az egész nap úgy ahogy van. Hova mennétek stb?
Normális, hogy ahogy idősebb leszek, már nem veszek olyan komolyan pl. egy csókot?
"Szeretem, ahogy itt sertepertélsz körülöttem" - most erre mégis mit mondjak?
Hogyan tudnám elérni hogy megbánja az egészet és hogy én is játszhassak vele egy kicsit úgy ahogy ő tette?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!