Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, ha úgy érzem 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha úgy érzem 2 és fél év után megromlott részemről a szerelem?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt. Körülbelül 2-3 hónapja érzem azt, hogy már semmi nem olyan mint régen. Meg is mondtam neki, de ő nem így érzi. Nagyon szeret engem, de én úgy érzem, hogy már inkább csak megszokás miatt vagyok vele. Próbáltuk javítani a kapcsolatunkat, de számomra nem sokat segített. Szakítsak?

#kapcsolat #szakítás #szerelem megromlása
2013. febr. 19. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok :/ Vagyis néha úgy érzem, csak én vagyok a férfi. Szerintem amúgy szakíts, ha már meg is mondtad neki, és próbáltatok javítani, de semmi változás, akkor miért is maradnál vele? Persze pontosan tudom, mondani könnyű :S nagyon nehéz szakítani, főleg ha a másik fél odavan érted. Látod hogy mennyire megviseli, összetöröd a szívét azzal, hogy te jól akarod magad érezni, és önhibádon kívül ez most nélküle lenne. Magyarázhatsz bármit, azt hiszi hogy valami gond van vele, közben meg csak elmúltak az érzéseid, lehet ő akár tökéletes is...nagyon nehéz.


Bárkit bármit mond, szakítani valakivel aki szeret, rosszabb mintha veled szakítanak.

2013. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Még a két és fél év is stimmel... Teljesen ugyanígy vagyok, kétségbeesve, és félek elengedni. :( de a megszokás nem szép dolog, ha nem megy, muszáj lesz véget vetni neki... én sem érzem magam elég erősnek, hogy összetörjem a szívét!
2013. febr. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! nálunk az is a baj, hogy most Pesten tanul, és 180 km-re vagyok tőle.. Amúgy ugyanez van, én nem szeretném megbántani, mert sokat jelent nekem :( kívánom, hogy légy boldog, és úgy dönts, ahogyan boldog leszel!:)
2013. febr. 20. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!