Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmenjek szombaton vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek szombaton vagy ne?

Figyelt kérdés

1hónapja véget ért egy több éves kapcsolatom.

Eddig futottam a lány után de nem volt sikeres.

Tegnap írt hogy menjek el beszélgetni meg filmet nézni.

Én szakítottam igaz de utána mondta hogy legyünk barátok.

Tényleg eddig futottam utána meg próbáltam visszaszerezni de ha füttyent nem akarok egyből ugrani.

Szerintetek elmenjek vagy ne?Esetleg mondjam azt h más programom van és majd esetleg máskor?Hátha egy kicsit észrevenné magát.



2013. febr. 19. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy csajozni mész :)
2013. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te ismered... Ha olyan típus akár be is sértődik ezen
2013. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülye vagy ?! Eddig futottál utána akkor ez siker, nem ?
2013. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Eddig tényleg megpróbáltam sok mindent hogy újra összejöjjünk de ő egyszerűen bevette a fejébe hogy nem.

Érdekes dolog az is hogy tényleg szertett.Viszont amikor szakítottam vele másnap rögtön azt mondta hogy csak barátként szeret.Érdekes dolog.Most eljutott oda hogy tartani szeretné velem a kapcsolatot,most is hogy találkozzunk ilyesmi.De én úgy vagyok vele hogy én kérlelhetem hetekig le se szar ha meg ő mondja rögtön ugorjak.

2013. febr. 19. 16:53
 5/11 A kérdező kommentje:
A másik meg az hogy ha ő annyira csak barátként tekint rám akkor minek akar velem filmet nézni meg találkozni.Eddig ha szakítottam valakivel többet nem is találkoztam vele.
2013. febr. 19. 16:55
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom mi lenne a jobb ha találkoznék vele és beszélgetnénk stb vagy ha inkább egyenlőre hanyagolnám a dolgot.
2013. febr. 19. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát én szerintem szimplán barátnak tart, akit áthívott filmezni. És lehet, hogy semmi mögöttes szándék nincs benne, esetleg egy kufirc, de aztán ugyanúgy nem kellenél neki. Franc se tudja.


Ha elmész, talán lesz egy jó estéd. Ha nem, akkor vállat von, és az sem fogja zavarni. Szerintem tökmindegy mit csinálsz, ez innentől kezdve már csak téged zavar, nem őt.

2013. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak egyedül érzi magát, és most elővenne mint barátot, de igazából neked kell ezt érezned, plusz gondold át, hogy te mit szeretnél tőle.

Ha újrakezdenéd, akkor szerintem menj el és meglátod, hogy mire megy ki a játék. Ha nem, akkor pedig egyértelmű.

2013. febr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez a dolog úgy indult hogy amikor szakítottam vele és utána írtam smst vagy bármi azt kaptam hogy soha többet ne keressem,ne írogassak,száljak le róla.Ahoz képest az elmúlt hetekbe sokat is változott az elképzelése.Filmet nézni meg tudna egyedül is illetve bármelyik barátnőjével.
2013. febr. 19. 17:00
 10/11 anonim ***** válasza:

attól függ tényleg vissza akarod e kapni..

de ne feledd lehet ez az utolsó esélyed, és ha nem mész nagyon sokáig bánni fogod és az időt nem forgathatod vissza.

2013. febr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!