Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Fiúk! Ti friss szakítás után, úgy hogy hiányzik az exetek, bele tudtok menni egy olyan kapcsolatba, amit inkább az új barátnő-jelölt akarna jobban?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, ex, kapcsolat

2013. febr. 22. 23:36  Privát üzenet  

A válaszok
Igen.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2013. febr. 22. 23:43 Privát üzenet
Szerintem ez abszolút személyfüggő. Egyik jó barátom szakítás után egyből összejött egy másik csajjal, de aztán azzal is szétmentek pár hét után, a srác meg visszament az előző barátnőjéhez és azóta együtt vannak, már 5 éve.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2013. febr. 23. 22:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kidobott a barátom, hónapokig sírtam miatta egy lánynak, aki aztán elkezdett ismerkedni az exemmel, velem hirtelen abbahagyta a kommunikációt és összejöttek. Barát az ilyen?
Mi a véleményetek a szakítós, majd újra össze jövös kapcsolatról?
Azt hiszem, nem vagyok képes a szerelemre. Lehetséges?
Mit tennétek a helyemben?
Fiúk/férfiak! Ti mit tennétek meg azért, hogy visszakapjátok a barátnőtöket, ha miattatok volt a szakítás?
A legjobb barátnőmmel most szakított a barátja, viszont nekem megtetszett a srác. Mit tegyek?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!