Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még itt olyan nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még itt olyan nő, aki azért nem mer szakítani, mert attól fél, hogy a történelem ismétli önmagát?

Figyelt kérdés
Röviden arról van szó, hogy most van egy kapcsolatom, de szinte semmilyen szempontból sem kielégítő. Viszont nem tudom kiűzni a fejemből azt a gondolatot, hogy mi lesz ha szakítok vele és megismétlődik az ami ő előtte volt. Konkrétan 6 évig még egy egyéjszakás "kapcsolat" sem jött össze. És a végén már kezdtem becsavarodni. Ez pedig olyan mély nyomot hagyott bennem, hogy még egyszer nem tudnám ép ésszel elviselni ennyi ideig a magányt, a szex teljes hiányát. Így aztán nem merek szakítani. Van megoldás? Hogy lehet egy ilyen múltat elfelejteni? 34/N

2013. febr. 23. 15:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Annyi a különbség, h én még soha nem voltamegyedül, de nem bírnám szex nélkül...

27/N

2013. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

talán értettebb lettél ennyi idő alatt, miből gondolod, h most is úgy lenne? te felelsz azért, h milyen életet élsz

nem mondom, nem kellemes szakítani, mert a rossz dolgok mellett egy csomó jó dologról is lemondasz, és vár a bizonytalanság, 50-50, hogy mi fog történni, egy lehetőség magadnak

2013. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nagyon megértelek. Én két évig voltam így, de egy életre elég volt, nagyon fáj arra az időszakra visszagondolnom, mindig elkap a sírás olyankor. Már rég nem vagyok magányos hálaistennek, olyan párom van, akivel teljesen jól megvagyunk, de ha néha feljönnek az emlékek arról az időszakról, amikor nem volt életem, görcsbe szorul a gyomrom. Nem tudom, hogy lehet ezt kiheverni, az biztos, hogy én ezt még a legrosszabb ellenségemnek sem kívánnám, mert a magánytól tényleg be lehet csavarodni. A saját bőrömön tapasztaltam, tudom, sajnos ez így van. Aki sokáig van elvágva a külvilágtól, az leépül. Gondolkodj pozitívan, ne merülj el az önsajnálatban és akkor megoldódik minden. Nekem ez segített.
2013. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Oka kellett legyen annak,hogy ez így történ,szembe kell nézz magaddal és be kell ismerned,hogy hol rontottad el,majd változtatni rajta.Nem megoldás a világot hibáztatni azért mert nem vagy boldog.Sose késő,inkább most hagyd ott őt,mert így csak egyre rosszabb lesz.Nem fogod bírni és úgy is elhagyod egyszer,vagy ami még rosszabb nem változtatsz és elszarod az egész életedet,meg az övét is.Minél hamarabb véget vetsz annál "több időd" van még egy normális párt találni.Persze tudom beszélni könnyű,és tényleg nehéz ezt megcsinálni,de te döntöd el,hogy teszel azért hogy boldog légy vagy túl gyáva vagy és belekeseredsz önmagadba.
2013. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
sajnálom, h nektek ilyen rossz tapasztalat az egyedüllét, de hát egy embernek egyedül is meg állnia a helyét, annyi más dolog van az életben, nem csak a párkapcsolat, oké, párosan szép az élet, ez így van, az az ideális, de ha ez nincs, akkor sem kell temetkezni
2013. febr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
ursula ursulella komolyan mondom irigyellek. Ugyanis én is elvagyok egyedül. Nem vagyok mindig vele. De azzal is tisztában vagyok, hogy a szexhiány teljesen megőrjítene, pláne éveken keresztül. És ha egyedül vagyok, akkor ugye nincs, akivel lehetne csinálni. Ettől félek leginkább.
2013. febr. 23. 15:51
 7/19 anonim ***** válasza:

És ilyenkor annyi eszed van neked is bocs, hogy benne maradsz egy rossz kapcsolatban, mert az, mert, hogy ne legyél egyedül és ne legyél magányos, aztán szenvedsz mert minden egyre rosszabb és sírsz rísz.

Gyenge jellem vagy!

És a hozzád hasonlók is mind gyengék és félnek.


Mindenkinek ugyanakkroa az esélye találni valakit, mint ahogy nem, benne van a pakliban hogy az ember egyedül marad.

De ha csak ülsz utána miután szakítottál. és morzsolod a kezeidet és kérdéseket teszel fel a gyakorin, ergo nem teszel azért semmit hogy történjen is valami akkor nem is fog.

2013. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ursula még valami, írtad, hogy "te felelsz azért, h milyen életet élsz ". Ez teljesen igaz, de a szexhez két ember kell, én egyedül kevés vagyok hozzá, sajnos. És mint írtam az életem egy fabatkát sem ér anélkül. Nekem ez nagyon fontos része az életemnek. Tudom van akinek semmit sem jelent, ha van jó, ha nincs úgy is jó, én nem ezek közé tartozom.
2013. febr. 23. 15:53
 9/19 A kérdező kommentje:

"Mindenkinek ugyanakkroa az esélye találni valakit, mint ahogy nem"

Egyetértek veled, csak nagyon nem mindegy, hogy mennyi idő telik addig, amíg találok valakit. Magyarázat az előző kommentemben.

2013. febr. 23. 15:55
 10/19 anonim ***** válasza:
Ott a pont a kérdezőnél...nyilván nem akar fűvel-fával összefeküdni..megértem..Két hét szex nélkül, nálam már maga a pokol.
2013. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!