Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fontos. Nemrég szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos. Nemrég szakított velem a barátom és lelkileg teljesen összetörtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lelkileg teljesen összetörtem... és most is csak sírok... nem tudom mit csináljak, az első barátom volt és életemben először éreztem azt h tényleg szeretnek de most... elmondta h csak azért volt velem mert látta h szomorú vagyok és megsajnált... gondolhatjátok... meg közbe volt barátnője is...szóval....

2013. febr. 25. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Heverd ki ahogy mások is!
2013. febr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Get a helmet!
2013. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Velem teljesen így volt, több mint 4 évvel ezelőtt. Csinálj programokat, találkozz sokat a barátaiddal, menj el fodrászhoz, kozmetikushoz, csinálj valami kreatív dolgot, bármit, csak ne érj rá ezzel foglalkozni!

És tudom, hogy ez nem nyugtat meg, de nekem nemsokkal a szakítás után lett egy másik barátom, aki sokkal-sokkal többet törődik velem. Pedig egyáltalán nem éreztem kevésnek azt amit az előzőtől kaptam. És nem is gondoltam volna, hogy még valaha lesz másik pasim.

Kitartás! :)

2013. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha ilyet csinál, akkor lélekben még csak kisfiú

ne bánkódj utána, nem ő volt az igazi :D

a szomorúság csak egy állapot

a fájdalom csak egy érzés

elmúlnak...

de a boldogság nem múlik el! csak előbb meg kell találni

nem hazudok neked, ez nem könnyű dolog...

de megéri!

éppen ezért nem szabad egy napot sem sírással tölteni! mosolyogj! az életed ajándék, fogadd el az ajándékod! :D

2013. febr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Járj velem.:)
2013. febr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
9%

miért orc? és miért veszi? dropolja.... többet ér

+ nem magia ellen kell hanem vmi faja resist opt

ezenkivül ajánlom DK esetben a runázást föleg FRST 15% ++ min

és ha már itt vagyunk akkor említsük meg a reforge-t

tegye át a haste-t + a mastery-t defre vagy resistre.

ezt minden vértre és menni fog :P

am kardra fallen crusadert tegyen mivel 3%hp res + 15% atc bonus

2013. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

az első válaszolóknak: sorry, ez nem a WOW... -.-

az utóbbiaknak: köszi az értelmes választ^^

2013. febr. 25. 21:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, ne szomorkodj miatta. Egy ajtó becsukódott, dönthetsz úgy, hogy arra vársz, hogy az az ajtó újra kinyíljon vagy keresel egy másik ajtót, amit kinyithatsz!
2013. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 7-es válasszal azzal mi van?
2013. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7. válaszoló: kicsit extrém megjegyzés, már bocsi... de azért kössz a választ... amúgy nem hinném, h most egy jóóideig újabb kapcsolatra vágyom ^^ (igaz, jó lenne valaki aki most mellettem van, de inkább átvészelem egyedül...) azért kösz az ajánlatot ^^
2013. febr. 25. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!