Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után érdemes minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után érdemes minden kapcsolatot megszakítani az exel?

Figyelt kérdés
Egyenlőre még nem tettem, fenn van facebook-on, igaz nem beszélünk, de csomószor megnézem az adatlapját, hogy van e új ismerőse stb. Jobb lesz ha letörlöm és nem foglalkozom vele?

2013. febr. 26. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem lessz belole ujra kapcsolat, és nincs rá egy kis esély sem akkor torold le és kezdj új életet.
2013. febr. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az exemmel én szakítottam pl. hosszú-hosszú évek után. Én is felnéztem, sőt még a mailbe is kb. 3x. De nem akartam vele hosszan beszélni. Általában ő hívott. Viszont határozott volt mindkettőnknek a szakítás véleménye. Ő akart még azért vissza engem, hogy pl. a szabadidőnket töltsük együtt (nem arra gondolok). Viszont jobbnak láttam, hogy csak max. hébe hóba beszélünk, ha épp aktuális - szükségszerű valami miatt.


Nekem nem ismerősöm fb-on, mivel ő utálja az ilyet. Majd alábbhagy az érzés, hogy nézegesd. Habár attól is függ, hogy hány éves vagy.

2013. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

jah és sose törölném a fb-ról ha ismerősöm lenne. Nem azért, mert érzek iránta - mert ez nem igaz. De meg kell hagyni, hogy bármilyen is volt a kapcsolat békében váltunk el. Ki tudja, hátha egyszer valamiért fontos lesz (munka, ügyintézés stb...). Különben is nem haragszok rá, bár eléggé bunkó volt olykor. De az ember az ilyenekre megpróbál nem emlékezni. CSAK A SZÉPRE, MAX. különben tönkretenné magát.


30+

2013. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes foglalkozni az exekkel,nem hiába volt szakittás.
2013. febr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Én már lezártam az Excelt!
2013. febr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
:DD
2013. febr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem sem érdemes minden kapcsolatot megszakítani vele... Főleg, ha nem ilyen 1 hónapos dologról van szó... Gondolom az együtt töltött idő az szép volt, és, ha ráadásul békében is váltatok el, akkor én bunkóságnak tartanám, ha pl törölne ismerősök közül... Az, hogy beszélsz-e vele, az meg tőletek függ...
2013. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Én sosem tudtam úgy túllépni, hogy láttam vagy beszéltünk. Letiltottam az összeset aztán mikor már túl voltam rajtuk és nem zavart látni a dolgaikat pl közösségi oldalon vagy beszélni velük akkor visszavettem őket. De nem vagyok szakitás után barátkozós fajta. Inkább olyan aki halottnak tekinti a pasit és soha többé nem akar hallani felőle. Mondjuk ez a szakítás jellegétől is függ de aki annyira leírta magát előttem azzal baráti viszonyt sem tudok elképzelni.
2013. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Persze, én sem azt mondtam, hogy a szakítás után egyből jópofizzatok egymással!! De, ha békés elválás volt, akkor szerintem nincs semmi oka annak, hogy törölj minden ráemlékeztető dolgot...
2013. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bírtam elviselni, hogy láttam. Rögtön feljött ezer emlék nekem (akármekkora bunkóság is) le kellett törölnöm őket ahhoz, mert folyamatos fájdalom lett volna...Ha nem láttam őket nem gondoltam rájuk és így tovább tudtam lépni.

Persze megkaptam én is sokszor tőlük, milyen bunkó vagyok meg attól még ismerősök vagyunk bla bla bla. Valahol igazat is adok neki, de én elmondtam hogy nekem ez csak így megy sajnos. De pont a napokban jelölt be az ex és visszajelöltem nem mondom hogy kellemes lesz látni a képeit az új nőjével mert a mai napig gyomorgörcsöm van de csak az emlékek miatt mert nagyon szerettem. Nálam ez a fokmérője annak, hogy túl vagyok-e rajta. Ha elviselem, hogy látom, beszélünk és nem fáj nem akarok szabadulni az érzéstől akkor kellő távolságba került akkor tudom, hogy lezártam magamban.

2013. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!