Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után érdemes minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után érdemes minden kapcsolatot megszakítani az exel?

Figyelt kérdés
Egyenlőre még nem tettem, fenn van facebook-on, igaz nem beszélünk, de csomószor megnézem az adatlapját, hogy van e új ismerőse stb. Jobb lesz ha letörlöm és nem foglalkozom vele?

2013. febr. 26. 08:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én megoldottam úgy, hogy azonnal töröltem magam facebbokról. Nem őt töröltem le az ismerősök közül, hanem inkább magamat, de nem bántam meg, sokkal jobb így. Nem tudtam volna egyesével levenni a közös képeket, meg úgyis 5 percenként nézegettem volna az adatlapját, aztán összetörök megint, ha új barátnője van. Fölösleges.

Viszont nem szakítottuk meg a kapcsolatot, szinte mindennap beszélgetünk e-mailben és szakítás óta (1 hónapja volt) már találkoztunk is. Igaz, a mi nem is váltunk el haragban, még mindig fontosak vagyunk egymásnak.

2013. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hat attol fugg. Ha meg szerelmes vagy az illetobe, de egyertelmu semmi esely a folytatasra, akkor jobb a teljes hirzarlat. Megirhatod neki roviden, hogy nem azert torlod, mert gyulolod, hanem egyszeru onvedelembol. Ezt mindenki megerti szerintem. Szoval blokkolas facebookon, torles skype-rol stb. Az adatlap nezegetes csak onkinzas, ne csinald. En a leveleket is archivalnam, telefonszamat, sms-it is torolnem,hogy ne nezegessem oket. Megkernem, hogyha osszefutunk max koszonjon, de semmi csevely. Persze ez attol fugg, hogy mennyire tudod elkerulni. Munkahelyen, iskolaban stb nem annyira egyszeru. Ha mar tul vagy rajta, utana ujra felveheted a kapcsolatot vele. Aki irant mar nem erzel szerelmet, ott a szituacio joval egyszerubb, hisz akkor tk erdektelen, hogy mit csinal, kivel van stb.
2013. febr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nem tudom, hogy érdemes-e, mindenesetre mi a szakítás óta (5 hónap) egyáltalán nem beszélünk, direkt nem is keresem. Lehet, gonoszul hangzik, de nem érdekel, mi van vele. Vagyis remélem, hogy jól alakulnak a dolgai, de érdeklődni külön nem fogok... Látni se láttam azóta, és pont jó így. Nem hiányzik az életemből.
2018. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!