Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után a rokonokkal is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a rokonokkal is megszakítsuk a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
5 évig voltunk együtt a lánnyal, és a szüleivel, főleg az anyukájával nagyon jóba lettünk. Mondta is, hogy ha bármire szükségem van (munkájával kapcsolatban pl), akkor nyugodtan szóljak neki. Beszéltem is vele telefonon valamelyik nap (nem az exemről), erre még aznap hív az exem, hogy megnézte a telefonját, és látta, hogy beszéltünk, azt mondta, hogy mit hívogatom az anyját, és, hogy felejtsem el őket. Szerintem elég gyerekes dolog az anyja telefonjában kutakodni utánam. Ha például lett volna egy bátyja, akivel jó barátok lettünk volna, akkor meg kéne szakítsam vele is a kapcsolatot, mert ő neki úgy könnyebb?

2013. febr. 26. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a rokonokkal is megszakítottam több mint 10 év után. Az exel néha beszélünk, ha van valami. Ennyi.

Persze ha az utcán a rokonaival találkoznék, ugyan úgy adnánk puszit egymásnak.

Hozzáteszem én szakítottam.

2013. febr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha ez számít nálunk nem a lány szakított...
2013. febr. 26. 10:12
 3/9 anonim ***** válasza:

De békében vagytok? Mert mi igen. Mármint nem vagyunk barátok, ha van valami olyan ügyintéz ami esetleg még összeköt minket, mindenféle rossz szó nélkül elvégezzük. Nem találkozgatunk amúgy.

És én vagyok a nő.


Szerintem nem érdemes a családját keresned, de ha látod őket, akkor tök normálisan viselkedj velük mint régi jó távoli rokonokkal - mintha azok lennének. Szerintem ez a normális.

2013. febr. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet háborúval is elválni, és lehet megegyezéssel is. Ez utóbbi biztos a gyerekek javát szolgálja, ha vannak.

Ha azonban csak egy sima együttélés volt, akkor nem látom sok értelmét tartani a rokonsággal a kapcsolatot. Nem kell haragudni, de tekintettel kell lenni az exre is. Ha öt zavarja, ne zavard a köreit.

2013. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
a rokonok nem tehetnek róla
2013. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát tudod, ha te szakítottál, valószínűleg a lány még szeretett téged/vagy ragaszkodott hozzád. Aztán ugye te hivogatod az anyját, cegényemnek meg feltéped a múlt sebeit... Teljesen megértem.


Amúgy ha közös megegyezéssel váltatok volna el, nem lenne egy szava se a csajnak.


De itt vki hamarabb fejezte be a dolgot, s ilyenkor NEM ILLIK visszamenni ügyeket intézni.

2013. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, rosszul írtam, valamit máshogy akartam fogalmazni szerintem... A lány szakított velem, én még mindig kissé nehézkesen viselem, de már kezdem túltenni magam rajta!
2013. febr. 26. 12:16
 8/9 anonim ***** válasza:

így, hogy tudom, hogy a lány szakított veled, rögtön az jutott eszembe, hogy biztosan azért keresed a lány rokonait, hogy egy icipicit ha közvetve is, de kapcsolatban maradj vele, ilyen biztonságérzetféleségnek mondanám. Lehet, hogy nem is tudatosan csinálod ezt, nem tudom.


Én is voltam már nagyon jóba szülőkkel, unokatestvérekkel, akikkel tényleg nagyon jól éreztem magam, de miután szakítottunk azzal a barátommal megszakadt a kapcsolat a rokonokkal is, maximum közösségi oldalakon születésnapra írunk egymásnak, de semmi több. Pedig nekem tényleg hiányoznak azok az emberek..jobban, mint az exem :D de hát ezt el kell fogadni, hogy a másik magánéletét békén hagyjuk. Nekem ez a véleményem.


Persze, ha gyerekek vannak, tizenéveket voltatok együtt, akkor más a helyzet.


23L

2013. febr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok újra.


Azt elfelejtettem, hogy engem a másik oldal is zavarna: ha mondjuk a barátom, akit nagyon szeretek folyamatosan keresné az exének a testvéreit, szüleit. Volt rá példa és nehezen viseltem, mert úgy éreztem, hogy azt a családot jobban szereti, mint az enyémet. Illetve kellemetlen lenne a barátom előtt (meg az ismerőseim előtt is, akik ismernek), ha valamelyik exem telefonálgatna és közösségi oldalakon írogatna a szüleimnek, tesóimnak..


De lehet, hogy hülye a felfogásom a dolgokról, én csak kifejtettem a gondolataimat.

2013. febr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!