Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » FIÚK! Vert át valakit nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Vert át valakit nő nagyon durván?

Figyelt kérdés
Engem is átvertek, mindent megadtam neki aztán elhagyott egy másikért. Nemtom mit kezdjek magammal. Ugye nem vagyok ezzel egyedül?

2013. febr. 26. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül ezzel.


Engem is "vertek" át. Én az adrenalinnal pótoltam (extrém kerékpársport).

2013. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt, elhívott bulizni, úgy adta be, hogy velem akar lenni, azt elment pasizni másokkal...
2013. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt, na és? Vedd a kezedbe a saját életed és lépj túl rajta, semmit nem segít, ha sajnáltatod magad.
2013. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2,5év után megcsalt az egyik nagyon közeli barátommal, igaz haldoklott már a kapcsolatunk az utolsó 2hónapban, probáltam törekedni, hogy mindent helyre tudjunk hozni nem sikerült. Én úgy dolgozom fel, hogy tökéletes vagyok! Nevessen ki bárki, de én mindent amit megtudtam neki adni megadtam, hogyha cipőt kellett venni mert csak 5db van a szekrénybe megvettem, nem mondhatta azt se h lapos a kapcsolatunk mivel minden hétvégén elvittem valahova én nekem sokat kell dolgoznom egész héten későn érek haza, de a hétvége csak a miénk volt és akkor valamerre séta csak egy fagyi v étterem, túrázás stb.. mindig ki tudtam valamit találni. De neki nem ez kellett havonta vettem neki a rózsákat amiket azért kapott mert én fontosnak tartottam a hónapfordulókat is.. És hogy miért vagyok tökéletes? Nem, Nem ezekért. Hanem azért mert nem kaptam választ a kérdésemre: Hogy teheted ezt velem miért mentünk szét mi volt a probléma? És akkor még nemtudta a választ talán most már tudja, de ma már nem kérdem meg mert felépítettem magamban egy kis világképet magamról h igen b@zdmeg te vagy valaki te ami tőled telt megtetted, olyan önbizalmam lett, hiába megcsaltak hiába minden csak megerősített és nem akarom h ledőljön minden amit összeraktam nem kérdem meg még 1x. Azóta 2naponta hajnali 4kor kelek elmegyek futni fittebb vagyok jobban is nézek ki már látszik az eredmény. Azóta leszoktam a cigiről és nem is hiányzik. Azóta csak pozitív irányba fejlődök, és találtam egy lányt aki szeret és tisztel és ez mindennél többet ér és nem félek h ugyanaz lesz vele mint az előzővel.. Kicsit hosszúra sikerült, de hát te kérdeztél :D
2013. márc. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!