Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított de akkor se értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított de akkor se értem teljesen mi okból. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyik hétvégén még mentem ki hozzájuk nagyon éreztette velem hogy szeret..aztán egyik pillanatról a másikra időt kért na ez már furcsa volt de hangoztattta h nem szakitott csak időt kért.. jó elég furcsán reagáltam erre ő még furcsábban szerintem hagytam neki időt de sokáig nem bírtam 2 nap xd aztán irtam de furi volt aztán találkoztunk farsangkor megölelt ,megcsokolt de gyorsan elment mertcsak benézett a haverjaival..a következő héten próbáltam vele beszélni kisebb sikerekkel valentin napra is kaptam az ajándékot de akkor utána jött egx üzenet h szerinte szakitsunk nemértettem nagyon bántott azóta egyszer kétszer beszéltünk rákérdeztem miért egyszer aztmondta nemérzi amit régebben az időt is azért kérte..hallottam olyat is h nemakar a hátam mögött semmit csinálni azért döntött igy de mivel ő 16 tombolnak a hormonjai és neki most nics komoly kapcsolatra szüksége de csak velem tudná ugy elképzelni. hát elég kesze-kusza de lényegében ennyi...és akkor a kérdések: Miért szakithatott tényleg nagyon szerettem és őis szeretett és elvileg még mostis nagyon szeret?! Visszatudom valahogy hóditani?? ja és még annyi h hellyel közel megbeszéltük de azért olyan furcsa nemnagyon keres ..ésha én keresem vagy bunkozik vagy esetleg nemir vissza kivéve ha elkapom egy olyan pillanatát..ehez hozzátartzik az h a fiú koleszes....negativat ne létsszi...:(( lehet hülye vagyok de szeretem ezt a fiút és ismerem nem az a rosszándékkú velem most mégis olyan furcsa...mielőtt összevesztünk is annyit beszétünk mindenféléről lés nem akarom elveszteni mert most sirni tudnék a helyzetünktől....találkoznom kéne vele? személyesen jobb ezt megbeszélni ? vagy mi ?? naa ez a végee szeretném visszakapni ...:)

15/L



2013. febr. 26. 19:24
 1/1 anonim ***** válasza:
..ha bunkózik és nem keres akkor (már) nem szeret.. lehet régimódi vagyok de nem hinném hogy neked kéne a srác után loholni.. kimondta a végét (egyenlőre) de attól hogy "zaklatod" ráakaszkodsz nem fogja meggondolni magát.. csak még biztosabb lesz abban hogy jól döntött.. tudom hogy mondani könnyebb de várjál.. ha fontos vagy neki és kellesz neki akkor ő fog keresni azzal hogy hiányzol neki.. ha nem akkor meg ennyit ért.. még csak 15 vagy rengeteg srác van még a földön..
2013. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!