Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

3 hete szakítottam az exemmel, akivel 3,5 évig voltunk együtt. Nagyon sokat veszekedtünk az elmúlt időszakban, mert ő folyton bejárkált a haverjaival piálni és sokszor bunkózott velem. A szakítás előtt megismertem egy srácot, akivel nagyon jól kijövök, teljesen egy hullámhosszon vagyunk. De nem ő volt a szakítás oka, hanem a sok vita az exemmel. Ő is meg a baráti köröm is azt tanácsolta, hogy szakítsak. Végül így is történt, megbeszéltük az exemmel, hogy ennek így nincs értelme. Nagyon megvisel engem a szakítás, mert még mindig hiányzik. Viszont itt van a másik srác, aki támogat engem, kiáll mellettem és segít átvészelni a szakítás fájdalmát. Elmondtam neki, hogy még nem vagyok túl az exemen, de ő nagyon szeretett volna járni vele, amibe végül belementem. De eközben az exem folyton irkált nekem facen. Azt írja, hogy nem szeretne elveszíteni, de azt érzi most hogy nem menne, hogy megint úgy szeressen és támogasson mint régen és így nincs értelme folytatni, kell neki egy kis egyedüllét h tisztán lásson. Azt is elmondta h volt egy csaj aki meg akarta d.gatni magát vele, fel is vitte magához, de az exem nem bírta megtenni, mert még mindig szeret engem. Hát nem tudom... Hétvégén felhívott, hogy szeretne beszélni velem, találkozzunk. Én meg reménykedtem h hátha van még esély h kibékülünk, még hazudtam is a másik srácnak h legyen időm beszélni az exemmel. Erre az exem felhív 2 órával később h meggondolta magát, mégsem jön el mert csak szexelnénk és nem változna semmi... Nagyon mérges lettem erre. Meg olyat mondott h ő már szeretne összeköltözni, mert belefáradt az utazgatásba (20 km-re lakunk egymástól) de hát nekem még van 3 hónap az egyetemből h végezzek... Ezután elhatároztam h többet nem válaszolok neki semmire, se telefon, se face, se semmi. Hétvégén elmentünk pizzázni a sráccal aztán úgy volt h lemegyünk egy pubba, de tudtam h ott lesz az exem, mert mindig oda szoktak járni. Egy ismerősöm ezt meg is erősítette h a haverjával kettesben iszogatnak. Nem akartam látni, remegtem mint a kocsonya és minden kis porcikám menekülni akart, így végül hazajöttünk. Ma raktunk fel 2 képet, az egyiken rajta vagyok a sráccal, erre az exem felhívott telefonon, de nem vettem fel, hanem kinyomtam. Azóta semmi.


Volt már valaki hasonló helyzetben?

Szerintetek mi a célja ezzel az exemnek?

Szeret még vagy csak szórakozik?

Tanácstalan vagyok, mert a szívem még az exem felé húz, de a másik fiút is szeretem, bár még nem azzal a mindent elsöprő szerelemmel.



2013. márc. 3. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd még ülepedni az egészet, egy ideig ne beszélj vele.
2013. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!