Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Ti hogy vészelitek át a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy vészelitek át a szakítást, ha nagyon szerettétek a lányt? Miket csináltatok olyankor? Mennyi idő volt továbblépni?

Figyelt kérdés
Első többéves kapcsolat után.

2013. márc. 3. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én már ott tartok hogy az összes csajt egy olcsó r*bancnak tekintem!
2013. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én dühvé alakítottam a csalódottságom és szétvertem a szerencsétlen boxzsákot.:D

De a lelki fájdalom még sokáig tartott.

2013. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét. SHARED!
2013. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szenvedek 5 évig, aztán kibékélek a dologgal. Sok verset írok, munkába folytom, más csajokat próbálok megismerni.
2013. márc. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyáron volt az első tartós kapcsolatom vége. Nagyon szar volt, főleg hogy a közös nyaralásunk előtt 5 nappal szakítottunk, mert részegen leszopta az egyik munkatársát egy céges bulin(jobb lett volna ha el sem mondja, úgy sem tudtam volna meg) Én teljesen elzárkóztam a külvilágtól. 1 teljes hétig nem mozdultam ki a lakássomból, nem takarítottam, nem vittem le a szemetet, nagyon nem is tisztálkodtam, éjszaka jártam vásárolni, amikor nem voltak emberek. Az első nap iszonyatosan berúgtam - egyedül - aztán önmarcangolva sajnáltam magamat. Aztán hétvégén megleptem magamat a egy kúrvázással és utána ment tovább az élet. Még most is sokat jár az eszem azon a kapcsolaton, és a volt barátnőmmel már úgy 10 percet is beszélni, hogy ne b@ssza fel az agyamat.


22/F

2013. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy pillanat,mihelyt felfogod,hogy vége
2013. márc. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ja, és én olyan vagyok, hogy függetlenül attól, hogy ő csalt-e meg engem vagy bármi miatt is szakítottunk, addig gondolkodok rajta, amíg meg nem látom, hogy pontosan én hol rontottam el, mit nem vettem észre, mit kellett volna már előre látnom stb.
2013. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!