Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Fiúk! Ti hogy vészelitek át a szakítást, ha nagyon szerettétek a lányt? Miket csináltatok olyankor? Mennyi idő volt továbblépni?

Első többéves kapcsolat után.

Keress kérdéseket hasonló témában: szakítás

2013. márc. 3. 21:43  Privát üzenet  

A válaszok
Én már ott tartok hogy az összes csajt egy olcsó r*bancnak tekintem!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2013. márc. 3. 21:47 Privát üzenet

Én dühvé alakítottam a csalódottságom és szétvertem a szerencsétlen boxzsákot.:D

De a lelki fájdalom még sokáig tartott.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2013. márc. 3. 21:47 Privát üzenet
Osztom az első véleményét. SHARED!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2013. márc. 3. 21:48 Privát üzenet
Szenvedek 5 évig, aztán kibékélek a dologgal. Sok verset írok, munkába folytom, más csajokat próbálok megismerni.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2013. márc. 3. 21:55 Privát üzenet

Nyáron volt az első tartós kapcsolatom vége. Nagyon szar volt, főleg hogy a közös nyaralásunk előtt 5 nappal szakítottunk, mert részegen leszopta az egyik munkatársát egy céges bulin(jobb lett volna ha el sem mondja, úgy sem tudtam volna meg) Én teljesen elzárkóztam a külvilágtól. 1 teljes hétig nem mozdultam ki a lakássomból, nem takarítottam, nem vittem le a szemetet, nagyon nem is tisztálkodtam, éjszaka jártam vásárolni, amikor nem voltak emberek. Az első nap iszonyatosan berúgtam - egyedül - aztán önmarcangolva sajnáltam magamat. Aztán hétvégén megleptem magamat a egy kúrvázással és utána ment tovább az élet. Még most is sokat jár az eszem azon a kapcsolaton, és a volt barátnőmmel már úgy 10 percet is beszélni, hogy ne b@ssza fel az agyamat.

22/F

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont 2013. márc. 3. 21:59 Privát üzenet
egy pillanat,mihelyt felfogod,hogy vége

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2013. márc. 3. 22:16 Privát üzenet
ja, és én olyan vagyok, hogy függetlenül attól, hogy ő csalt-e meg engem vagy bármi miatt is szakítottunk, addig gondolkodok rajta, amíg meg nem látom, hogy pontosan én hol rontottam el, mit nem vettem észre, mit kellett volna már előre látnom stb.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2013. márc. 3. 22:17 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Férfiak! Voltatok már úgy, hogy olyan nőbe szerettetek bele, aki először fel sem tűnt vagy nem is tetszett (külseje vagy a viselkedése?
Azok a férfiak, akiknek kövér a felesége, mondjátok el, hogyan szerettetek bele, mit szerettetek meg benne?
Milyen érdekes programokat csináltatok már a párotokkal?
Sikerült azt a kilómennyiséget leadni, amit szerettetek volna? Ha igen, hogy csináltátok? Mennyi felesleg volt rajtatok?
Mit csináltatok, ha szerettetek volna állatot, de a szülők nem engedték?
Fordult már elő veletek, hogy Vateráról (vagy más aukciós portálról) szerettetek volna megszerezni valamit névtelenül? Hogyan csináltátok, vagy csinálnátok?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!