Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tanácstalan vagyok mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hete szakítottam az exemmel, akivel 3,5 évig voltunk együtt. Elhidegültünk egymástól, nagyon sokat veszekedtünk az elmúlt időszakban, mert ő folyton bejárkált a haverjaival piálni és sokszor bunkózott velem. Már 2x szakítottunk is ezek miatt. A szakítás előtt megismertem egy srácot, akivel nagyon jól kijövök, teljesen egy hullámhosszon vagyunk. De nem ő volt a szakítás oka, hanem a sok vita az exemmel. Ő is meg a baráti köröm is azt tanácsolta, hogy szakítsak. Végül így is történt, megbeszéltük az exemmel, hogy ennek így nincs értelme. Nagyon megvisel engem a szakítás, mert még mindig hiányzik. Viszont itt van a másik srác, aki támogat engem, kiáll mellettem és segít átvészelni a szakítás fájdalmát. Elmondtam neki, hogy még nem vagyok túl az exemen, de ő nagyon szeretett volna járni vele, amibe végül belementem. De eközben az exem folyton irkált nekem facen. Azt írja, hogy nem szeretne elveszíteni, de azt érzi most hogy nem menne, hogy megint úgy szeressen és támogasson mint régen és így nincs értelme folytatni, kell neki egy kis egyedüllét h tisztán lásson. Azt is elmondta h volt egy csaj aki meg akarta d.gatni magát vele, fel is vitte magához, de az exem nem bírta megtenni, mert még mindig szeret engem. Hát nem tudom... Pénteken felhívott, hogy szeretne beszélni velem, találkozzunk. Én meg reménykedtem h hátha van még esély h kibékülünk, még hazudtam is az új barátomnak h legyen időm beszélni az exemmel. Erre az exem felhív 2 órával később h meggondolta magát, mégsem jön el mert csak szexelnénk és nem változna semmi... Nagyon mérges lettem erre. Meg olyat mondott h ő már szeretne összeköltözni, mert belefáradt az utazgatásba (20 km-re lakunk egymástól) de hát nekem még van 3 hónap az egyetemből h végezzek... Én meg elmondtam neki h vele akarok lenni, h akár hozzá is mennék meg ilyenek, de elutasított. Ezután elhatároztam h többet nem válaszolok neki semmire, se telefon, se face, se semmi. Szombaton elmentünk pizzázni az új barátommal aztán úgy volt h lemegyünk egy pubba, de tudtam h ott lesz az exem, mert mindig oda szoktak járni. Egy ismerősöm ezt meg is erősítette h a haverjával kettesben iszogatnak. Nem akartam látni, remegtem mint a kocsonya és minden kis porcikám menekülni akart, így végül hazajöttünk, majd ő csinálta nekem szájjal és én is neki. Azt hittem ezzel lezártam az exem, de nem... Tegnap raktunk ki képet az új pasimmal és rámírt az exem h azt hitte túl tudja tenni magát rajtam de nem... Szeretné folytatni de nem úgy h mással vagyok közben. El akar jegyezni és össze akar költözni velem. Aztán rákérdezett h volt-e valami az új pasival, én pedig bevallottam h igen. Erre nagyon kiakadt és elment h ezt még meg kell emésztenie. Ezután kicsit később felhívtam h beszéljünk. Elmondta h szombaton ő is a csajnál aludt és meg is d.gta volna csak hát megvolt a csajnak. Én már nem tudom h hova vezet ez. Szeretnék kibékülni vele mert még mindig szeretem, de ezek után nem tudom mit kéne tennem.


Volt már valaki hasonló helyzetben?

Tanácstalan vagyok, mert a szívem még az exem felé húz, de a másik fiút is szeretem, de nincs meg a szikra.



2013. márc. 4. 15:32
1 2
 1/12 fospuska ***** válasza:
100%
az exed úgy rángat az orrodnál fogva,ahogy szeretne. hagyd már... ha nincs is szikra az újjal,nem kell egyik szerelemből a másikba esni. előbb keveredj ki vele a régiből.
2013. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Az új pasi, ő szerintem nem kérdés, mert annak semmi értelme. A leírtak alapján úgy tűnik, hogy mindig "direkt" az exed "keresed". Ha akarod, ha nem. Persze akarod, tehát szerintem ennek itt még nincs vége. Lesz még ügyed az exeddel, szerintem fogod érezni, hogy mikor cselekszel jól. Távolodj el tőle kicsit "gondolatban" (nehéz, de próbáld meg), de ne egy másik pasival, hanem magaddal foglalkozz. Hallgass belülre, az a legtutibb megoldás. TUDNI FOGOD. Lehet, hogy nem most, mert össze vagy zavarodva, de biztosan eljön a pillanat. Szerintem. Nem fogsz tudni menekülni a VALÓSÁG elől, bármi legyen is az.
2013. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz ez mert az új barátom mindent megtenne értem, nagyon szerelmes belém és félek ha csalódnia kellene akkor kárt tenne magában...


Másrészt az exem beszélt az anyukámmal és elmondta neki is h nagyon hiányzok neki, de a haverjai azzal baszogatják h le sem szartam, mit foglalkozik még velem, most is mással vagyok és akkor ő mit pitizzen nekem? De nem tud túllépni rajtam mert szeret és hiányzom neki...


Harmadrészt meg nem tudom hova tenni ezt a kiakadását... Ő utasított el és én utána már nem is akartam tőle semmit, és ő is megdugta volna a csajt ha nincs meg neki... Nem tudom hogy tehetném ezt helyre...

2013. márc. 4. 15:50
 4/12 ASOT ***** válasza:
100%

1-esnek igaza van. Ha éppen eszébe jutsz és egyedül van avagy dughatnéka van akkro egyből megtalál.


A másik srác az akit hagyj békén szakíts meg vele minden kapcsolatot mert őt meg akárhogy is van de kihasználod! Jobbat érdemel nálad már bocs.


Neked meg döntened kell hogy tovább szenvedsz ez exeddel, aki rángat téged és talán egyszer majd meg talán igen meg talán meg jajj aha de másik pillanatban jajj nem...szóval minden bizonytalan vele kapcsolatban és az orrodnál fogva vezet.

2013. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Félek attól h az exem csak féltékeny és azt akarja h szakítsak az új sráccal h amíg ő csajozik ott lehessek neki "pótléknak"... De nem tudom mert amikor meg beszélünk akkor érzem h tényleg szeret és hiányzok neki... Nem tudom, nagyon félek, tanácstalan vagyok.
2013. márc. 4. 15:51
 6/12 anonim válasza:
Arra koncentrálj, hogy te mit szeretnél. Kell neked ez a pasi? (ex) Előbb ezt döntsd el. Ha megvan a válasz, menni fog, hogy mit tegyél. Amíg ebben nem vagy biztos, ne törődj a pasival, csak a saját érzéseiddel. Ha látja, hogy te tudod mit akarsz és mit nem, akkor ő is másképpen áll majd hozzád.
2013. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ASOT ***** válasza:
100%
lényegtelen! amíg nem tudsz elszakadni az exedtől addig ne hülyítsd azt a szegény gyereket mert csak reményeket táplálsz felé, és gyakorlatilag kihasználod.
2013. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 fospuska ***** válasza:
100%

ott cseszed el,hogy az exeddel foglalkozol,nem magaddal. exet tedd félre,az igényei,ígéretei pont ott a másik csajnál dőltek meg.

szóval: NEKED mire van szükséged most?

2013. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ASOT jól írja. Én még annyit hozzáfűznék...Miért te nem pótléknak használod véletlenül az új pasidat?Ugyanazt csinálod vele amit veled csinálnak most...Gondold végig milyen érzés aztán dönts helyesen..
2013. márc. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Csak nem tudom h hogyan szakítsak a sráccal, mert már próbáltam felhozni h még nem vagyok túl az exemen és nem akarom h emiatt ő is szenvedjen és h addig nem kéne járnunk amíg nem múlik ez el. De ő erről hallani sem akar, nagyon ragaszkodik hozzám, nem tudom h mondjam meg ezt neki úgy h minél kisebbet sérüljön.


Úgy érzem h csak szenvedek az exem nélkül és csak akkor tudom kizárni a gondolataimból ha a másik fiúval vagyok. De félek attól h mi fog következni az után ha szakítok. Szeretném rendbe hozni és boldogan élni vele. De nem tudom h tegyem ezt ezek után...

2013. márc. 4. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!