Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Jó ötlet ez szerintetek?

Előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Nem tudom h hogyan szakítsak a sráccal, mert már próbáltam felhozni h még nem vagyok túl az exemen és nem akarom h emiatt ő is szenvedjen és h addig nem kéne járnunk amíg nem múlik ez el. De ő erről hallani sem akar, nagyon ragaszkodik hozzám, nem tudom h mondjam meg ezt neki úgy h minél kisebbet sérüljön.

Úgy érzem h csak szenvedek az exem nélkül és csak akkor tudom kizárni a gondolataimból ha a másik fiúval vagyok. De félek attól h mi fog következni az után ha szakítok. Szeretném rendbe hozni és boldogan élni vele. De nem tudom h tegyem ezt ezek után...

Arra gondoltam h csütörtökön majd beszélek személyesen a sráccal (hétfőtől csütörtök délig másik városban vagyok) és megpróbálok szakítani vele h csak maradjunk barátok... Még nem tudom hogy fogom ezt megmondani neki, tudnátok adni ötletet?

Pénteken meg szerintem átmegyek az exemhez beszélni. 14.00-tól dolgozik és hajnali 4kor ér haza majd reggel átmegyek. Remélem meg tudjuk beszélni, szerintetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: ex, szakítás, kibékülés

2013. márc. 4. 16:56  Privát üzenet  

A válaszok
Egyszerüen mond meg neki hogy még nem vagy kész egy új kapcsolatra,és ha vár rád pár hónapot akkor minden passzolni fog kettőtök között.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2013. márc. 4. 16:57 Privát üzenet
fospuska nevű felhasználó válasza:

még mindig nem hiszek az exedben,de úgy látom,te nagyon akarsz hinni benne. sok sikert. de szerintem k.rvára meg fogod bánni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2013. márc. 4. 16:58 Privát üzenet

Egyikkel sem kezdenék a helyedben és mindkettőt lapátra tenném.

Előbb tanulj meg egyedül élni, utána kezd bármilyen kapcsolatban.

Az meg, hogy minden pasin csüngsz, csak a hátrányodra válik.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2013. márc. 4. 17:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit ajándékozzak neki? Vagy mit készítsek?
Meg szeretném lepni a páromat (aki fiú). Tudnátok ötleteket adni?
Nagyon tetszik egy lány, de nem tudom hogyan írjak rá! ötlet?
Hogyan tudnám elcsábítani?
Mennyire jó ötlet ilyen rövid időn belül új kapcsolatot kialakítani?
Mit csináljak? Tudnátok ötleteket adni?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!