Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó ötlet ez szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Előzmény: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Nem tudom h hogyan szakítsak a sráccal, mert már próbáltam felhozni h még nem vagyok túl az exemen és nem akarom h emiatt ő is szenvedjen és h addig nem kéne járnunk amíg nem múlik ez el. De ő erről hallani sem akar, nagyon ragaszkodik hozzám, nem tudom h mondjam meg ezt neki úgy h minél kisebbet sérüljön.


Úgy érzem h csak szenvedek az exem nélkül és csak akkor tudom kizárni a gondolataimból ha a másik fiúval vagyok. De félek attól h mi fog következni az után ha szakítok. Szeretném rendbe hozni és boldogan élni vele. De nem tudom h tegyem ezt ezek után...


Arra gondoltam h csütörtökön majd beszélek személyesen a sráccal (hétfőtől csütörtök délig másik városban vagyok) és megpróbálok szakítani vele h csak maradjunk barátok... Még nem tudom hogy fogom ezt megmondani neki, tudnátok adni ötletet?


Pénteken meg szerintem átmegyek az exemhez beszélni. 14.00-tól dolgozik és hajnali 4kor ér haza majd reggel átmegyek. Remélem meg tudjuk beszélni, szerintetek?



2013. márc. 4. 16:56
 1/3 anonim válasza:
Egyszerüen mond meg neki hogy még nem vagy kész egy új kapcsolatra,és ha vár rád pár hónapot akkor minden passzolni fog kettőtök között.
2013. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fospuska ***** válasza:
még mindig nem hiszek az exedben,de úgy látom,te nagyon akarsz hinni benne. sok sikert. de szerintem k.rvára meg fogod bánni.
2013. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyikkel sem kezdenék a helyedben és mindkettőt lapátra tenném.


Előbb tanulj meg egyedül élni, utána kezd bármilyen kapcsolatban.


Az meg, hogy minden pasin csüngsz, csak a hátrányodra válik.

2013. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!