Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Még mindig szeretem az exem pedig már 3 éve szakítottunk mit tegyek?

régen én szakítottam vele mert még kicsik voltunk és nem ment.Pár hónapig volt egy barátom de mióta szakított velem, a régi állandóan jópofozik kedveskedik keresi a társaságom. Eddig is bírtam mert aranyos fiú, de most valahogy rájöttem h végig őt szerettem. Félek lépni és ahogy én ismerem nem is fog ő sem. Mit tennétek a helyembe ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, fiú

2013. márc. 4. 23:48  Privát üzenet  

A válaszok
Lasix nevű felhasználó válasza:

Viki?

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2013. márc. 4. 23:49 Privát üzenet
Közlöd vele, hogy még érzel valamit iránta.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2013. márc. 4. 23:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

első, nem Viki vagyok. xd

második, Ilyen egyszerű lenne ? Elég passzív az ilyen dolgokra. Nem igazán lehet vele ilyenről beszélni.

# 3/9Időpont 2013. márc. 4. 23:54 Privát üzenet
akkor csak beszélgessél vele, de ne erről hanem úgy barátilag, aztán majd alakul N

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2013. márc. 5. 00:18 Privát üzenet

szerintem ő is hasonlóan érez, nem a semmiért beszélget még mindig veled :)

finoman utalgathatsz rá, hogy bejön milyen jó volt vele azóta sem szerettél meg ugy senkit. ilyesmiket irj talán veszi a lapot és ha viszonozza az érzéseidet akkor újra megpróbálhatjátok :)

Én mit nem adnék ilyesmiért sajnos velem szóba sem áll az eszem pedig én is szeretem egy év után :(

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2013. márc. 5. 08:55 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
3 év után is az exet szeretni?Elég beteges a dolog:)

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2013. márc. 5. 08:57 Privát üzenet
Bocs, hogy ezt mondom, de mindig abból kell kiindulni, hogy a legfélénkebb, legbénább srác is foggal-körömmel küzd érted és egyértelműen a tudomásodra hozza, hogy veled akar lenni, ha igazán odavan érted. Úgyhogy ezen szerintem ideje lenne túllépned. Ha tényleg akarna téged ez a gyerek, akkor már bőven együtt lennétek. Úgyhogy erre több időt most már tényleg ne pazarolj, mert elmennek melletted a lehetőségek arra, hogy olyat találj, aki tényleg akar téged.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2013. márc. 5. 11:24 Privát üzenet

Olyat nem lehet találni, tapasztalat. Az ember lánya csak pár évre kell, mig nem jön egy jobb helyette :(

Esküszöm nem értem hogy a fenébe köttetnek ma házasságok...Engem max. 3 év után eddig mindig kkidobtak és mindig azt mondták nem az én hibám szép és jó minden csak már unt és beleszeretett másba.. WTF??

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont 2013. márc. 5. 11:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát köszönöm a válaszokat. Biztos megfogadok néhányat. :-)

# 9/9Időpont 2013. márc. 6. 23:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
. Van egy lány akibe teljesen szerelmes vagyok . Már 1x eggyütt voltunk aztán szakítottunk és nagyon szeretem még mindig . De neki már 2 napja van barátja és most tudtam meg...
Pasi gondjaim vannak? Szakitottunk de szeretem hogy lehet ez?
Mit tegyek? 14L vagyok és jártam egy sráccal akiért nagyon oda voltam meg minden és szakítottunk mert megcsalt. Én meg még mindig szeretem hogyan mondjam el neki?
Van egy srác elég sokszor szakitottunk már de szeretem még mit tegyek?
Mit tegyek? Szakítottunk de én még ugyan úgy szeretem és vissza akarom kapni minden áron!?
Na szóval volt 1fiú akivel csak titokban birtam járni de aztán közös döntéssel szakitottunk! De viszont én még szeretem. Félek attól, hogy kinevet vagy viszautasit! Mit mondjak neki?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!