Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Még mindig szeretem az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem az exem pedig már 3 éve szakítottunk mit tegyek?

Figyelt kérdés
régen én szakítottam vele mert még kicsik voltunk és nem ment.Pár hónapig volt egy barátom de mióta szakított velem, a régi állandóan jópofozik kedveskedik keresi a társaságom. Eddig is bírtam mert aranyos fiú, de most valahogy rájöttem h végig őt szerettem. Félek lépni és ahogy én ismerem nem is fog ő sem. Mit tennétek a helyembe ?

2013. márc. 4. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Viki?
2013. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Közlöd vele, hogy még érzel valamit iránta.
2013. márc. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első, nem Viki vagyok. xd

második, Ilyen egyszerű lenne ? Elég passzív az ilyen dolgokra. Nem igazán lehet vele ilyenről beszélni.

2013. márc. 4. 23:54
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor csak beszélgessél vele, de ne erről hanem úgy barátilag, aztán majd alakul N
2013. márc. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem ő is hasonlóan érez, nem a semmiért beszélget még mindig veled :)

finoman utalgathatsz rá, hogy bejön milyen jó volt vele azóta sem szerettél meg ugy senkit. ilyesmiket irj talán veszi a lapot és ha viszonozza az érzéseidet akkor újra megpróbálhatjátok :)

Én mit nem adnék ilyesmiért sajnos velem szóba sem áll az eszem pedig én is szeretem egy év után :(

2013. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 év után is az exet szeretni?Elég beteges a dolog:)
2013. márc. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt mondom, de mindig abból kell kiindulni, hogy a legfélénkebb, legbénább srác is foggal-körömmel küzd érted és egyértelműen a tudomásodra hozza, hogy veled akar lenni, ha igazán odavan érted. Úgyhogy ezen szerintem ideje lenne túllépned. Ha tényleg akarna téged ez a gyerek, akkor már bőven együtt lennétek. Úgyhogy erre több időt most már tényleg ne pazarolj, mert elmennek melletted a lehetőségek arra, hogy olyat találj, aki tényleg akar téged.
2013. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyat nem lehet találni, tapasztalat. Az ember lánya csak pár évre kell, mig nem jön egy jobb helyette :(

Esküszöm nem értem hogy a fenébe köttetnek ma házasságok...Engem max. 3 év után eddig mindig kkidobtak és mindig azt mondták nem az én hibám szép és jó minden csak már unt és beleszeretett másba.. WTF??

2013. márc. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Biztos megfogadok néhányat. :-)
2013. márc. 6. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!