Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szakitas utan mi lesz? Fontos!

Volt egy pasim akivel 2 hete szakitottunk azert mert nem erzi azt amit regen meg jott a tipikus duma h sokkal jobbat fogok talalni stb. ...de en meg mindig egy kicsit szeretem.de amikor szakitott velem akkor nagyon szerettem es utana teljesen osszetortem...:/4-5 napig folyamatosan csak sirtam es csak ra tudtam gondolni:/es az emlekek is elojottek:/mostmar jobban viselem es meg is nyugodtam de az emlekek meg mindig bennem vannak:(amikor meg egyutt voltunk folyamatosan kokettalt a csajoknak-.-+meg az exevel is..az elejen minden jol ment es en benne lattam meg a "jovot"..de aztan sose mentunk sehova mert mindig sietett haza..nem vett nekem semmi aprosagot..amikor szakitott velem (termeszetesen sms-ben-.-) utana 2 nappal azt mondja h hianyzok neki..aztan tobbet nem is mondta...facebookon is en irok ra mert annyira megszoktam h mindig beszelunk.valamikor majd visszajon?mert am nem szeretnem de vhogy megis...es vajon szomoru miatta?v erez buntudatot?kerlek segitsetek.koszi<3

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, fontos, kapcsolat, bűntudat

2013. márc. 5. 18:18  Privát üzenet  

A válaszok
Idő kell mindenhez.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2013. márc. 5. 18:19 Privát üzenet
Nem lehet tudni. Talán idő kéne neki, hogy leüljenek kicsit a dolgok. Ha nem keres akkor nem vagy fontos neki.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2013. márc. 5. 18:24 Privát üzenet
Velem is szakitottak mi kozos jovot is terveztunk..mit szoljak en?

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2013. márc. 5. 18:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja igen es tobb mint 2 honapig voltunk egyutt.de en mar 1 eve minden nap beszeltem vele egesz nap.es mi is kozos jovot terveztunk..:/

# 4/6Időpont 2013. márc. 5. 18:32 Privát üzenet
Velem is szakitottak 4 év után. De mit szóljon az akit 10 év után dobtak ki?? Elcseszett annyi évet a semmiért- Sajnos ez bármikor bárkivel előfordulhat :( Semmit se tehetünk mert csak 50%-ban múlnak rajtunk a dolgok..

# 5/6Időpont 2013. márc. 5. 19:50 Privát üzenet
Csajok titeket miért dobtak ki? :(

# 6/6Időpont 2013. márc. 5. 19:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
(Első) Szakítás után?
Pasik nektek ez rosszul esik szakítás után vagy tök m1?
Lányok, Fiúk ti mit éreztek szakítás után?
Az normális hogy szakítás után jóvá vagyok az exemmel?
Milyen dolog ez? Féelévig voltunk együtt, megigérte h mindig szeretni fog, h soha nm hagy el, h együtt fogunk elni, és ezek utan elhagy?
Normális, hogy így érzek a szakítás után?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!