Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan mi lesz? Fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan mi lesz? Fontos!

Figyelt kérdés
Volt egy pasim akivel 2 hete szakitottunk azert mert nem erzi azt amit regen meg jott a tipikus duma h sokkal jobbat fogok talalni stb. ...de en meg mindig egy kicsit szeretem.de amikor szakitott velem akkor nagyon szerettem es utana teljesen osszetortem...:/4-5 napig folyamatosan csak sirtam es csak ra tudtam gondolni:/es az emlekek is elojottek:/mostmar jobban viselem es meg is nyugodtam de az emlekek meg mindig bennem vannak:(amikor meg egyutt voltunk folyamatosan kokettalt a csajoknak-.-+meg az exevel is..az elejen minden jol ment es en benne lattam meg a "jovot"..de aztan sose mentunk sehova mert mindig sietett haza..nem vett nekem semmi aprosagot..amikor szakitott velem (termeszetesen sms-ben-.-) utana 2 nappal azt mondja h hianyzok neki..aztan tobbet nem is mondta...facebookon is en irok ra mert annyira megszoktam h mindig beszelunk.valamikor majd visszajon?mert am nem szeretnem de vhogy megis...es vajon szomoru miatta?v erez buntudatot?kerlek segitsetek.koszi<3

2013. márc. 5. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Idő kell mindenhez.
2013. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Talán idő kéne neki, hogy leüljenek kicsit a dolgok. Ha nem keres akkor nem vagy fontos neki.
2013. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is szakitottak mi kozos jovot is terveztunk..mit szoljak en?
2013. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja igen es tobb mint 2 honapig voltunk egyutt.de en mar 1 eve minden nap beszeltem vele egesz nap.es mi is kozos jovot terveztunk..:/
2013. márc. 5. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is szakitottak 4 év után. De mit szóljon az akit 10 év után dobtak ki?? Elcseszett annyi évet a semmiért- Sajnos ez bármikor bárkivel előfordulhat :( Semmit se tehetünk mert csak 50%-ban múlnak rajtunk a dolgok..
2013. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csajok titeket miért dobtak ki? :(
2013. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!