Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogyan szakítsak a pasimmal, nagyon szerelmes belém?

3 hete járunk, de nem érzem azt a mindent elsöprő szerelmet. Én még az exemet szeretem, akivel 4 évig voltunk együtt és ő is szeret még engem, békülni szeretne. Szeretem a barátomat, de nem azzal a szerelemmel, mint az exem. Nagyon rosszul érzem magam, mert nem szeretném megbántani, teljesen összetörne ha szakítanék vele.

Keress kérdéseket hasonló témákban: ex, szakítás

2013. márc. 6. 17:04  Privát üzenet  

A válaszok
Nyiltan mondd meg az igazat,ha tovább húzod sokkal rosszabb lesz neki.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. márc. 6. 17:10 Privát üzenet
fospuska nevű felhasználó válasza:

oszt? jobb,ha szánalomból vagy vele? mondd meg neki és kész.

# 2/4Időpont 2013. márc. 6. 17:10 Privát üzenet
>:L Drágám, ha szakítasz és a másik szeret, az fáj. Persze hogy nem akarod megbántani, de könyveld el nyugodtan hogy, Meg Fogod Bántani. Kész. Viszont nem szereted ezért Ne Legyél Vele. Köszi!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2013. márc. 6. 17:12 Privát üzenet
D'a nevű felhasználó válasza:

magadra gondolj..

# 4/4Időpont 2013. márc. 6. 20:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek az már beteg Aki Fiu és annyira Szerelmes a lányba h már szó szerint bőg érte szakitáskor h ne hadja el, És azt mondja h csak ő kell neki senki más, és h nemtudja...
Szerelmes vagyok egy lányba, nagyon szeretnék vele összejönni, de nem merem megmondani neki mit tegyek?
Nem vagyok szerelmes, mégsem bírom elhagyni. Miért és mit tegyek?
Szerelmes belém?
Segitség! Mit tegyek ha a haverom által kiszemelt csaj rám van indulva és haverom szerelmes a csajba?
Valóban szerelmes vagyok belé ha csak akkor akarok vele lenni ha valamiért szomorú?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!