Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a pasimmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a pasimmal, nagyon szerelmes belém?

Figyelt kérdés
3 hete járunk, de nem érzem azt a mindent elsöprő szerelmet. Én még az exemet szeretem, akivel 4 évig voltunk együtt és ő is szeret még engem, békülni szeretne. Szeretem a barátomat, de nem azzal a szerelemmel, mint az exem. Nagyon rosszul érzem magam, mert nem szeretném megbántani, teljesen összetörne ha szakítanék vele.

2013. márc. 6. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyiltan mondd meg az igazat,ha tovább húzod sokkal rosszabb lesz neki.
2013. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fospuska ***** válasza:
oszt? jobb,ha szánalomból vagy vele? mondd meg neki és kész.
2013. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
>:L Drágám, ha szakítasz és a másik szeret, az fáj. Persze hogy nem akarod megbántani, de könyveld el nyugodtan hogy, Meg Fogod Bántani. Kész. Viszont nem szereted ezért Ne Legyél Vele. Köszi!
2013. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 D'a ***** válasza:
magadra gondolj..
2013. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!