Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lassan 20. napja szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 20. napja szakítottunk a barátnőmmel de nekem még mindig hiányzik, fájdalom-enyhítés gyanánt mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 22:51
 1/10 fospuska ***** válasza:
100%
várj. ennyi idő alatt nem múlik el,foglald el magad. bármivel.
2013. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom amúgy jó a neved. :D
2013. márc. 6. 22:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
sportolj maxi erőbedobással,foglald le az agyad akármivel hogy ne tudjál agyalni
2013. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Társaság, filmek, zene, könyvek.
2013. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha a napokat számolgatod,az rossz taktika.Menj el egy jó társaságba,egy jó buliba,és számolatlanul fognak telni a percek,talán még jól is tudod majd érezni magad.Amúgy alig három hét után még ne várj csodákat,csak kezdj felébredni.
2013. márc. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

sztem minél hosszabb volt egy kapcsolat annál hoszabb ideig tart azt kiheverni...legjobb mód ami nekebevált.

1.ne beszélj vele amíg úgy érzed hogy már nem szereted, deelőször akkor is csak telefonon, várd ki milyen reakciót vált ki belőled a hangja..ha fájakkor ne is beszélj velemég egy jó darabig.

2.ne nézz romantikus filmeket, ne halgasd azokat a számokat amiket vele.

3. tervezd meg a napodat hogy mindig mozgásban légy és ne legyen időd rágondolni

jó ha van melletted mindig egy jó barát.

2013. márc. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
amire nem gyógyszer a pálinka, arra nincs is más gyógyszer
2013. márc. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem osztom azt a nézetet, hogy rúgj be, bulizz és csajozz, mert ezek semmit nem oldanak meg. Ráadásul szánalmas, mikor valakinek a szakítás feldolgozása ebben merül ki.

Én azt tanácsolom, hogy lehetőleg legyél minél többet barátok között és csináljatok közös programot. Ezen kívül jó dolog még a sportolás, mert lefáraszt és akkor nincs időd sokat agyalni. Oszd be minden napod, hogy mit csinálsz. A lényeg, hogy ne legyen időd erre gondolni.

Velem is szakítottak már másfél hónapja (csak én lány vagyok), nekem is hiányzik, én ezeket szoktam csinálni.

2013. márc. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,sokat segítettetek.Csak annyira fájdalmas amikor néha-néha bevillan,hogy milyen jó volt vele a szex meg,hogy élvezte amikor a nyakát marcangoltam szájjal...

Egészen a kb. múlthétig hiú ábrándokban ringattam magam hátha-hátha meggondolja magát de rájöttem,hogy ez sose fog bekövetkezni és ahogy említettétek lassacskán de most már elkezdtem felébredni.

2013. márc. 9. 00:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, hogy most ez most téged mennyire vigasztal, de én is kihevertem az előző páromat. Majdnem 2 évembe telt, mire eljutottam idáig, de a lényeg, hogy olyan nincs, hogy valakin sose leszel túl. Mondjuk lehet, hogy én extrém példa vagyok ezzel, de bennem tényleg egy világ omlott össze, amikor otthagyott.
2013. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!