Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a volt barátnőmet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kis segítségre van szükségem. Szerintetek hogyan szerezzem vissza a volt barátnőmet? Nemrég szakított velem mert sokat veszekedtünk (miattam volt), meg azért mert csak hévégén tudunk találkozni, de meg sem akarja próbálni elölről az egészet csak azt hajtja hogy már nem szeret. Eddig vele volt a legjobb és vele akarom leélni az életem. Ja és 1 hónapig voltunk együtt. Mit tehetnék hogy visszaszerezzem? Segítsetek nagyon fontos! :/

2013. márc. 8. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

1 hónap után az egész életedet?

1 hónapot se bírtatok ki veszekedés nélkül?

Gondolod, ha eddig nem ment, akkor ezután más lesz?


Javaslom: nőj fel.

2013. márc. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem egy hónapig hanem az utolsó két napban
2013. márc. 8. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:

1 hónapig voltatok együtt, az alatt az egy hónap alatt te eltudtad dönteni, hogy vele akarod leélni az életed?!

Nem kicsit kevés? Amúgy szerintem kicsit gondolt át az egészet.. Menj és csajozz be, és ne sírj egy lány után..

17f

2013. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!