Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk majd 3 nap múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk majd 3 nap múlva mással volt kapcsoaltban, szerintetek ez a kapcsolat működőképes lehet?

Figyelt kérdés
14 hónapig voltunk együtt a lánnyal,gyakorlatilag minden szabad időm vele töltöttem,január végén szakítottunk a sok vita miatt,az ezt követő 1 hétben volt próbálkozás újrakezdésre,ő közben elment fürdőzni egy sráccal,aki állítása szerint mindent megvett neki,és ez tetszett a lánynak.Utolsó találkozásunk után 3 nappal a facebookon ezzel másik sráccal volt kapcsolatba/azóta is kapcsolatban vannak/.szerintetek ez a kapcsolat valós érzelmeken alapul vagy csak engem akar felejteni? kapcsolatunk vége felé elég sok volt a vita,de közös jövőt,összeköltözést,kisbabát terveztünk...24/f

2013. márc. 9. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni. De annak sincs semmi értelme, hogy szakítás után egyedül maradjob ha talál olyan pasit akivel szívesen tölti az idejét és bármi lehet majd kettőjük között.


Keress te is mást.

2013. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Simán lehet működőképes.

Én közvetlenül azután jöttem össze a párommal, hogy szakítottam az exemmel. Akivel öt évig jártunk, együtt éltünk, közös terveink voltak, de a végén már azt éreztem, hogy mindezek ellenére nem ő lesz az igazi.

A párom mindent elsöprő szenvedély volt az előző "langyos víz" után. Az első néhány hónap körülbelül arról szólt, hogy folyamatosan csak szexeltünk. Aztán ez kissé csitult, szerelemmé alakult. Mással nem is tudnám elképzelni az életem, csak vele. Lassan egy éve együtt vagyunk.


Sajnálom, tudom hogy nem ezt akartad hallani, de ne ámítsd magad. Az, hogy hamar jöttek össze, nem jelenti azt, hogy nem lehet tartós a kapcsolatuk.

2013. márc. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Lehet, hogy csak felejteni akar, lehet, hogy újrakezdeni. Lehet, hogy nem fog működni, de lehet akár működőképes is. Másfél évig voltam együtt a volt barátommal, együtt is éltünk, de a végén már nagyon elromlott a kapcsolat és a szakítás után és a szakítás módja miatt teljesen kiábrándultam belőle, szinte 180 fokot fordultak az érzéseim. Alig egy hét múlva már mással randiztam. Ő azóta már a férjem. Úgyhogy simán működhet az ilyen.
2013. márc. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
engem nem zavar h együtt vannak csak az bánt h hittem neki,illetve nem ő hiányzik hanem amit "hazudott" nekem..összeköltözés,kisbaba stb.
2013. márc. 9. 16:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én exemnek is szakitásunk után egy héttel lett uj barátnője , mi 1 évig jártunk. Mindig azzal hitegettem magam , hogy ugyis szakitanak , nem fog müködni , hisz 1 héttel mielőtt összejöttek még velem volt engem szeretett , ilyen hamar nem lehet kiszeretni valakibol. De mégis lehet , hisz mai napig együtt vannak , már 1,5 éve , de örülök mert biztos boldog és biztos megadja neki az a lány amit én nem tudtam.
2013. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!