Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezt miert csinalja? Fontos!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miert csinalja? Fontos! Tobbi lent

Figyelt kérdés
A pasimmal 3 hete szakitottunk mrt nem erzi azt amit regen...de van egy "baratnom" aki regebben oda volt erte de amikor mi jarni kezdtunk mar nem.es amikor jartunk o tudta h en mindig is egy kicsit feltekeny voltam ra mert allitolag mielott mi jarni kezdtunk volna ok mar jartak 1 napot.es mindenrol hazudott nekem vele szemben.aztan mielott szakitott velem azelotti heten sielni voltak a "baratnommel"...es en tudom h bejon neki de mindenki (meg o is) mondja h neki nem jon be..annyira latszik..most ezt direkt csinalja h feltekennye tegyen v neki tenyleg bejon?mivel ma van a szulinapom azt kertem tole h minden ugy legyen ahogy regen volt (amikor meg szeretett) mrt en meg mindig szeretem azon kivul h mar sokszor megbantott es nagyon sok hibaja van.es azt mondta h "ugy szeretni mar nem foglak tudni...:(".de mindig figyel es szoktunk rohogni..es minden nap szoktunk beszelni.kerlek segitsetek.koszi<3

2013. márc. 9. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi közöd hozzá mit csinál.Már nem a te pasid.
2013. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert tudja h nkm nagyon sokat jelent es tudja h ez rosszul esik.meg mindig tartjuk a kapcsolatot es nagyon megismertuk egymast.osztalytarsam es direkt elottem csinalja...probalok nem odafigyelni de hallom...
2013. márc. 9. 16:40
 3/7 anonim ***** válasza:

elég fiatal lehetsz,

mi az 1 napot jártak? , szóval már vége zárd le

attól, hogy szülinapod van, attól már nem vagytok együtt

semmi közöd ahhoz mit csinál, ahogy ahhoz sem Te mit csinálsz

keressél mást N

2013. márc. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Baby te most a sajnállak téged ezért beszélgetek veled című kategóriájában vagy. na áltasd magad,hogy féltékennyé akar tenni biztos. lépjél túl rajta,mert csak annál jobban fogod taszítani magadtól a srácot,és talán két év múlva majd újra összejöttök. Mikor már elfelejtette,hogy ki vagy és újra meg akarna ismerni.ez az élet rendje. gondolkodj az ő fejével,mi kell most neki.tedd azt.puszi
2013. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd bejön neki, és veled is jóban akar maradni mivel a barátnője vagy (mármint a barátnőd barátnője).
2013. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a továbbiakban ne felejtsd el: Házinyúlra nem lövünk!
2013. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es azt kifelejtettem h a "baratnomnek" van pasija es jol megvannak egyutt.szval nem tudom h miert maszik ra..-.-
2013. márc. 9. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!