Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van itt olyan, akinek tönkrement a kapcsolata gyermek születése utan? Vagy akinek nagyon nehéz volt ez az időszak?

Férjem és köztem alszik a lányunk, őt nem zavarja, sőt, idegesíti, ha a saját ágyába teszem. Van másik szoba ahol "együtt" vagyunk, de mostanában semmi nincs.. Elindultunk a lejtőn?

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, születés, kapcsolat, szakítás

2013. márc. 12. 21:55  Privát üzenet  

A válaszok
Nem hiszem hogy ez a lejtő. Szerintem ő már előre készült erre és beszerzett egy hancúrmacát. Ez jó mert azt jelenti hogy fontos neki a kapcsolatotok. Az már kevésbé hogy megcsal de a célt nézd ne az eszközt.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont 2013. márc. 12. 22:02 Privát üzenet

hány éves a gyerek?

hát én nem vagyok saját magam ellensége, első pillanattól kezdve külön aludt,

így mindenki tud normálisan aludni, nem ettől lesz jó kapcsolatom a gyerekkel

különben is éjszaka is van, hogy az ember szeretne valamit

hát Te tudod, de én nem bírnám N

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 2013. márc. 12. 22:04 Privát üzenet
Szerintem ez nem itt velünk kéne megbeszélned hanem a férjeddel, és ezt nem bántásból mondom de vele többre jutnál.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 2013. márc. 12. 22:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nincs senkije. A munkáját én szereztem, a főnöke jó barátom. Pontosan tudom, mikor hol van, még a facebook jelszavát is tudom. De kösz a semmit.

# 4/10Időpont 2013. márc. 12. 22:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Császárral szültem, ami később felszakadt, így nem tudtam hozzá kelni, így ragadt az ágyban, még szopizik, 5 hónapos. Már mondtam neki, jópárszor, szerinte minden rendben van.

# 5/10Időpont 2013. márc. 12. 22:09 Privát üzenet
Szereti a gyermekedet...picit ráparázol.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 2013. márc. 12. 22:14 Privát üzenet
sok házasság mesinyli. mindneképp kapcsolat próbáló még a legjobb kapcsolatokbna is. de ez nem attól függ hol alszik a gyerek. Sok házasság nem is amiatt megy tönkre mert nincs szex. inkább az szokott a gond lenni hogy elhanyagoljáke gymást a párok egyéb módon is. AZt hogy mért nincs együttlét kérdezd meg tple. Hogy mi a gond? nem kiván-e stb. Szemét mdon sok pasit zavarja hogy mondjuk hizott a nős stb. nem tudom nálad ezzel mi a helyzet. Mindneképp csak kommunikációval elhet ezt megoldnai. Sok öszinte beszélgetés. ha van kire hagyni a babát csináljatok kettesben programot stb.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont 2013. márc. 12. 22:14 Privát üzenet

Ez mióta van így? Ha még pici a gyerek, akkor ne engedd, hogy odaszokjon az ágyatokba. Nem pusztán a házasélet szempontjából nem jó, hanem azért sem, mert később nagyon nehéz lesz visszaszoktatni a saját ágyába. Ha a férjed tiltakozik, az jó apropó arra, hogy beszélj vele a szexuális életetekről is. Ne számonkérően, mert az többet árt mint használ. Inkább úgy, ahogy a gyerek előtt értésére adtad, hogy kívánod őt.

Sajnos egyáltalán nem ritka, hogy a férfiakban kialakul egyfajta gátlás a gyerekük anyjával szemben, szexuális téren. Ennek nem okvetlenül a tested megváltozása az oka. Bár vannak, akik tényleg nagyon kimennek a formájukból, és gyerekgondozás címén elhanyagolt tramplivá válnak. Néhány férfi, egyszerűen szégyelli, hogy attól a nőtől, aki világra hozta a gyerekét "azt" akarja,hogy te ugyanazzal a szájjal puszilod meg a kicsit, amit vele időnként másra használtál...

És létező probléma az is, ha a férj még nem akart gyereket, mégis "besikeredett", akkor fél tőle, hogy újra megtörténhet. Próbálj vele visszatérni ahhoz az időhöz, amikor még nem volt gyerek, és felszabadultan beszélhettetek a szexről, összebújhattatok amikor csak kedvetek volt. Lehet, hogy ez csak átmeneti probléma, de ne hagyd, hogy így maradjon. Ha nem javul a helyzet, akkor bizony valóban lejtő lehet a vége...

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont 2013. márc. 12. 22:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos nincs kire hagyni a babát, csak havi 1-2 alkalommal. 4 kiló plusz van rajtam, de a melleim akkorák, mint a dinnyek, emellett járok edzeni, szóval ez csak nem gond. Ha mondom neki, pár napig kedves, aranyos, de ő jól érzi magát így. Szerinte minden jó. Félek, hogy egyre távolabb kerül tőlem, holott ő tök jól elvan. Lehet, hogy lassan én hidegülök el tőle így. :(

# 9/10Időpont 2013. márc. 12. 22:24 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Nehéz ügy de csak Ti tudjátok megoldani. Sajnos más nem tud segíteni. Esetleg próbálj meg találni valakit néha baby sitternek még ha csak 1-2 órára is. Barátnő szomszéd néni bárki. Én is szoktam igy vigyázni barátnőm kislányára, hogy el tudjanak menni kettesben.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont 2013. márc. 12. 22:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudnék elcsábítani valakit, akinek komoly kapcsolata van?
Furcsán néznétek egy 25 éves lányra, akinek soha nem volt kapcsolata?
22 éves fiú és 18 éves lány kapcsolata működhet? Nem nagy a korkülönbség?
Olyan emberek történeteit várom, akiknek már volt olyan kapcsolata ahol sok volt a korkülönbség. Kérlek titeket írjátok le nekem a történteteket, tapasztalaitokat,...
Lehetséges az, hogy valakinek egész életében nem lesz kapcsolata? Lehet, hogy sosem fogok megfelelő partnert találni? Ti ismertek olyat aki egész életében nem találta meg az igazit?
Miért számít megcsalásnak a facebook beszélgetés? Az ember már az ellenkező nemü haverjaival sem dumálhat anélkül, hogy rámenne a kapcsolata?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!