Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van itt olyan, akinek tönkreme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek tönkrement a kapcsolata gyermek születése utan? Vagy akinek nagyon nehéz volt ez az időszak?

Figyelt kérdés
Férjem és köztem alszik a lányunk, őt nem zavarja, sőt, idegesíti, ha a saját ágyába teszem. Van másik szoba ahol "együtt" vagyunk, de mostanában semmi nincs.. Elindultunk a lejtőn?

2013. márc. 12. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ez a lejtő. Szerintem ő már előre készült erre és beszerzett egy hancúrmacát. Ez jó mert azt jelenti hogy fontos neki a kapcsolatotok. Az már kevésbé hogy megcsal de a célt nézd ne az eszközt.
2013. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hány éves a gyerek?

hát én nem vagyok saját magam ellensége, első pillanattól kezdve külön aludt,

így mindenki tud normálisan aludni, nem ettől lesz jó kapcsolatom a gyerekkel

különben is éjszaka is van, hogy az ember szeretne valamit

hát Te tudod, de én nem bírnám N

2013. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem itt velünk kéne megbeszélned hanem a férjeddel, és ezt nem bántásból mondom de vele többre jutnál.
2013. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs senkije. A munkáját én szereztem, a főnöke jó barátom. Pontosan tudom, mikor hol van, még a facebook jelszavát is tudom. De kösz a semmit.
2013. márc. 12. 22:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Császárral szültem, ami később felszakadt, így nem tudtam hozzá kelni, így ragadt az ágyban, még szopizik, 5 hónapos. Már mondtam neki, jópárszor, szerinte minden rendben van.
2013. márc. 12. 22:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Szereti a gyermekedet...picit ráparázol.
2013. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sok házasság mesinyli. mindneképp kapcsolat próbáló még a legjobb kapcsolatokbna is. de ez nem attól függ hol alszik a gyerek. Sok házasság nem is amiatt megy tönkre mert nincs szex. inkább az szokott a gond lenni hogy elhanyagoljáke gymást a párok egyéb módon is. AZt hogy mért nincs együttlét kérdezd meg tple. Hogy mi a gond? nem kiván-e stb. Szemét mdon sok pasit zavarja hogy mondjuk hizott a nős stb. nem tudom nálad ezzel mi a helyzet. Mindneképp csak kommunikációval elhet ezt megoldnai. Sok öszinte beszélgetés. ha van kire hagyni a babát csináljatok kettesben programot stb.
2013. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez mióta van így? Ha még pici a gyerek, akkor ne engedd, hogy odaszokjon az ágyatokba. Nem pusztán a házasélet szempontjából nem jó, hanem azért sem, mert később nagyon nehéz lesz visszaszoktatni a saját ágyába. Ha a férjed tiltakozik, az jó apropó arra, hogy beszélj vele a szexuális életetekről is. Ne számonkérően, mert az többet árt mint használ. Inkább úgy, ahogy a gyerek előtt értésére adtad, hogy kívánod őt.

Sajnos egyáltalán nem ritka, hogy a férfiakban kialakul egyfajta gátlás a gyerekük anyjával szemben, szexuális téren. Ennek nem okvetlenül a tested megváltozása az oka. Bár vannak, akik tényleg nagyon kimennek a formájukból, és gyerekgondozás címén elhanyagolt tramplivá válnak. Néhány férfi, egyszerűen szégyelli, hogy attól a nőtől, aki világra hozta a gyerekét "azt" akarja,hogy te ugyanazzal a szájjal puszilod meg a kicsit, amit vele időnként másra használtál...

És létező probléma az is, ha a férj még nem akart gyereket, mégis "besikeredett", akkor fél tőle, hogy újra megtörténhet. Próbálj vele visszatérni ahhoz az időhöz, amikor még nem volt gyerek, és felszabadultan beszélhettetek a szexről, összebújhattatok amikor csak kedvetek volt. Lehet, hogy ez csak átmeneti probléma, de ne hagyd, hogy így maradjon. Ha nem javul a helyzet, akkor bizony valóban lejtő lehet a vége...

2013. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs kire hagyni a babát, csak havi 1-2 alkalommal. 4 kiló plusz van rajtam, de a melleim akkorák, mint a dinnyek, emellett járok edzeni, szóval ez csak nem gond. Ha mondom neki, pár napig kedves, aranyos, de ő jól érzi magát így. Szerinte minden jó. Félek, hogy egyre távolabb kerül tőlem, holott ő tök jól elvan. Lehet, hogy lassan én hidegülök el tőle így. :(
2013. márc. 12. 22:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy de csak Ti tudjátok megoldani. Sajnos más nem tud segíteni. Esetleg próbálj meg találni valakit néha baby sitternek még ha csak 1-2 órára is. Barátnő szomszéd néni bárki. Én is szoktam igy vigyázni barátnőm kislányára, hogy el tudjanak menni kettesben.
2013. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!