Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan, hogy elhagytad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy elhagytad a párod más miatt, aztán később megbántad?

Figyelt kérdés
Próbálkoztál utána azzal, hogy helyrehozd?

2013. márc. 13. 07:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt, próbálkoztam és nem sikerült.:D Hülye voltam akkor, de még mindig bánom pedig lassan 2 éve volt.

17f

2013. márc. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan de nem próbálkoztam mert röhögve kihajított volna amit mondjuk meg is értek mert én is ezt tenném ilyenre nincs bocsánat. Ló helyett szamár lenni?? Magát alázná meg ha visszaengedne ráadásul mi a garancia, hogy nem fordul elő újra?? Attól rettegjen egész életébe?? Ne csináljatok hülyét magatokból! Aki elhagy másért az utána ne akarjon semmit tőlem, ne csináljon segget a szájából! Viselje férfiként a döntésének a következményeit.
2013. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok az exem egy másik miatt hagyott el aki utána nemsokára kidobta őt. Bánta a dolgot megpróbált újra a közelembe férkőzni de eszem ágában sem volt újra összeállni vele! Megcsömörlöttem irányába, gyűlöltem azért amit tett és mivel tudom milyen ribivel állt össze bottal se piszkálnám meg többet ki tudja mit szedett össze tőle..


de jól seggberúgnám azt az exemet ha ilyennel próbálkozna. Egy esély van ha eljátssza mehet amerre lát!

2013. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most az én volt párom is elbaszta!Kereken 1 hete,és 2 napja!De ha azt írná,hogy próbáljuk meg újra,akkor már repülnék is a karjaiba!Mert szeretem!Utálnom kéne,esetleg gyűlölni de nem megy!Egyszerűen nem adott erre okot!
2013. márc. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akit szeretek és érzem hogy viszont szeret nem hagyok ott olyanért aki csak tetszik.
2013. márc. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lolka igy van mert aki tetszik az meg majd elhagyna olyanért aki szerelmes :)
2013. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!