Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után hogyan győzzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogyan győzzem le az irigységem?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátnőm egy másik pasi miatt, előtte meg is csalt vele. Nem akarom őt visszafogadni, mert átvert és nálam ez kizáró ok arra, hogy vele legyek. Viszont marhára irigy vagyok, hogy engem eldobott mint egy rongyot ő meg most boldog, hétvégente nem kell egyedül lennie mint nekem, van valakije stb. Ez a gondolat nem hagy nyugodni. Hogyan győzhetném ezt le, tudom én is, hogy ez a gondolkodásmód elég kicsinyes, de nem tudom kiverni ezt a fejemből.

2013. márc. 14. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
szedj fel egy csajt te is,és meg van oldva.
2013. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fospuska ***** válasza:
sz@r dolog az önsajnálat,de elmúlik. ha plusz még meg is csalt, gondolj arra a szerencsétlen palira. ő még nem tudja,mi vár rá, te meg már túl vagy rajta.:)
2013. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Beviz Elek ***** válasza:

Szedj fel egy csajt (vagy egymàs utà többet). Ne làssa az exed, hogy rosszul bìrod. Jàrj el a haverokkal, èrezd jól magad ès ne legyèl összetörve. Örülj, hogy megszabadultàl töle!

Ha ùgy adódik, akkor làssa is, hogy mennyivel jobb neked nèlküle (pl egy szórakozóhelyre mentek, stb)

2013. márc. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt a pasit is meg fogja csalni,úgy hogy ne legyél irigy. Te pedig szedj fel egy csajt.
2013. márc. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem gondolni rá! Nehéz de lehetséges szabályozni a gondolatainkat. Hidd el "csakazértis" nem fog menni a dolog hiába erőlteted görcsösen csak rosszabb lesz ráadásul senki nem érdemli meg, hogy csak arra kelljen hogy féltékennyé tegyék vele az exet.
2013. márc. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem meg a párom hagyott el na és?? Aki elmegy engedni kell. Nem illik az életedbe. Jön majd egy jobb!

Légy férfi ne egy idétlen kisgyerek rázd le magad és lépj tovább!!

2013. márc. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Egy nő válasza:
Szerintem ez nem csak irigység,hanem még bánt a dolog hogy mért kaptad ezt töle,és szereted!Ugyanezt csinálta velem is a barátom,és engem is idegesit hogy csajokat húzgál,bulizik ( amit annó nem csinált mig velem lakott)!!Rossz látni a bulis képeken ahogy jól meg van,szórakozik,mig én itthol gubbasztok.Igaz lenne rá lehetöség hogy menjek,de még jelen pillanatban nincs hozzá hangulatom :( Pedig ezt kellene tennünk,vigyorogva jönni menni,ismerkedni.Talán a nyár nekünk is meghozza a jobb kedvet a csellengéshez :)
2013. márc. 17. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!