Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes küzdeni ezért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes küzdeni ezért a kapcsolatért?

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt, sok mindent túléltünk már együtt főleg az én megbocsátásomnak köszönhetően. Sokszor csinál valami apró hülyeséget amivel megbánt, és a családja is zavar, a szemembe jópofiznak a hátam mögött meg ellenem beszélnek. Túl hisztis is vagyok. Most két lehetőségem van. Visszafogom magam, nem leszek hisztis, elnézőbb leszek és küzdök a kapcsolatért aztán meglátjuk mi lesz (a párom ezt szeretné). A másik lehetőség, hogy kiszállok a kapcsolatból. Valószínű, hogy az ősszel összeköltöznénk ha együtt maradunk. Szeretem és szeretném ha együtt lennénk, de kicsit belefáradtam a küzdelembe. Megpróbálhatok megértőbb, elnézőbb, nyugodtabb, jobb pár lenni, ezzel biztosan javulna a kapcsolatunk, viszont nem bírom magamban tartani ha valami nem tetszik. Érdemes még erre időt szánni? 24L

2013. márc. 16. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Na ebből sem lesz sírig tartó nagymama-nagypapa kapcsolat. Én kiszállnék.
2013. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
eleve tudod, hogy nem bírod magadban tartani, megadtad a választ, kár tovább csinálni, ha eddig ilyen voltál, ilyen is maradsz mindig N
2013. márc. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem voltam mindig ilyen, ezt ő váltja ki belőlem..
2013. márc. 16. 14:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos h van erre energiad? mert egy kapcsolatnak nem az álladnó küzdelemről kell h szóljon...
2013. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, pontosan ez a dilemmám. Lehet, hogy saját magam vagyok a felelős a küzdelemért, ezért kérdezem, hogy érdemes e még ezzel megpróbálkozni, hogy a saját hozzáállásomon változtatok, vagy ez hülyeség?
2013. márc. 16. 15:26
 6/8 anonim ***** válasza:
amit 3 év alatt nem lehet megoldani, azt később se..sztem..
2013. márc. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Egy nő válasza:
Ez a szitu olyan ismerös nekem.Én is nyeltem évek hosszú során keresztül a kapcsolatomban.És az sem biztos hogy hiszti amit te annak gondolsz.Igen is hangot kell adni a nem tetszésnek,nem pedig magadban tartani,és örlödni!Én sem álltam meg soha hogy ne szóljak ha valami nem pászol!Szerintem ha a párod is ugyanugy szeret,akkor ne is változnia kellene,nem csak neked!Látom a szülök is szerepet játszanak olykor a kapcsolatotokban,ami elég rossz dolog,Ugyan ezt csinálták velem is,szemembe nyálalás,hátam mögött meg minden voltam csak jó nem.Szerintem adj magatoknak egy esélyt hogy lakva is megismerjétek egymást,kissé távol a szülöktöl.Ezt mi is megléptük ,csak sajnos nálunk nem jól sült el.De egy próbát megér :)
2013. márc. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Egy nő válasza:
neki is változnia kellene * bocs
2013. márc. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!